Growtech Tarım Ödülleri kazandırıyor

Growtech Tarım Ödülleri kazandırıyor

Oy ver kazan

700'den fazla ulusal ve uluslararası katılımcı ile 80 bin ziyaretçi hedefiyle gerçekleşecek olan fuar kapsamında düzenlenen Growtech Eurasia İnovasyon Ödülleri'nin konsepti yenilendi. Tarım sektöründe faaliyet gösteren ticari, kamu ve sivil toplum kurumlarına; tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve sektörel farkındalık yaratan çalışmalarına yönelik olarak düzenlenen yarışmada dereceye giren ürün ve hizmetler, 40 bin metrekareden 50 bin metrekareye çıkarılan fuarda bu yıl ilk kez oluşturulacak İnovasyon Alanı'nda sergilenecek.

"Growtech Eurasia 2016 İnovasyon Tarım Ödülleri" yeni ürün, proje ve/veya hizmet üretilmesi ve ticarileştirilmesi için ekonomik ihtiyaçlara cevap verebilen, mevcut pazarlara başarıyla sunulabilecek ya da yeni pazarlar yaratabilecek, tarımsal üretime katma değer katabilecek, farkındalık yaratabilecek 5 ana başlıkta değerlendirilecek ve ödüllendirilecek.

Ödül başvurusunda bulunan ürün ve hizmetler, Prof. Dr. Dursun BÜYÜKTAŞ, Doç. Dr. Murad ÇANAKÇI, Sebahattin EMÜL, TÜRKTOB ve UBM Temsilcilerinden oluşan Seçici Kurul tarafından ön değerlendirmeye alınacak ve daha sonra halk oylamasına sunulacak.

Ödüle aday olan tarım sektörü firmalarının son katılım tarihi 20 Kasım 2016'dır. Growtech Eurasia 'Tarım İnovasyonu Ödülleri'ne 'Sera ve Sulama Teknolojileri', 'Tohum-Fide', 'Bitki Besleme ve Koruma', 'Tarımsal Makine ve Teknolojileri' ile 'Tarımsal Bilişim' kategorilerinde başvuru yapılabilecek. Yarışma, tarım sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası tüm özel sektör firmalarının ve kuruluşlarının başvurularına açık kalacak.

http://www.growtechtarimodulleri.com web sitesinden ve Growtech Eurasia'nın sosyal medya hesapları üzerinden halk oylamasına açılan ve oylamaya katılan Growtech Eurasia sosyal medya takipçileri 1 Aralık saat 16:00'a kadar oylama yapabilecek. Antalya'da 5 yıldızlı otelde çift kişilik tatilden, TV, laptop, table ve telefona kadar birbirinden değerli bir çok ödülü kazanma şansına sahip olacak. Yarışmanın Ödül Töreni ise 2 Aralık'ta Growtech Eurasia 16. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı İnovasyon Alanı'nda gerçekleşecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tazedirekt Çekilişi Ekim 2023

Tazedirekt Çekilişi Ekim 2023

2 hafta 324.975 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı