Harekete Geçenler Money Kazanıyor

Harekete Geçenler Money Kazanıyor

5 Money Kazan
Perakende sektörüne getirmiş olduğu yenilikçi uygulamaların yanı sıra topluma hizmet amaçlı pek çok çalışmasıyla da dikkat çeken Migros Grubu, yeni projesi ‘Harekete Geç’ ile bir hafta gibi kısa bir sürede 5 bin’i aşkın sporseverin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Akıllı cihazlardan ‘Migros Mağazam’ uygulamasını indirerek ‘Hareket Et’ kısmından yaşadığı şehri seçen herkes, yürüdükçe hem kendi kazanıyor hem de şehrine kazandırıyor. 
 
Perakende sektöründe 60 yıldır öncü uygulamalarıyla Türk tüketicisinin hayatına değer katan Migros Grubu, tüketicilerle birlikte yürüttüğü özel projelerle iyi yaşama destek veriyor. Migros Grubu, son olarak sağlıklı bir yaşamın en temel unsurlarından biri olan hareketi tüketicilerin günlük hayatına sokacak önemli bir proje başlattı. 
 
Sebze-meyvede ‘İyi Tarım Uygulamaları, taze ette Türk Perakende Sektörünün ilk ve en büyük  entegre et tesisi yatırımıyla tüketicinin sağlıklı beslenme önceliğine kaynağından yanıt veren Migros, yeni projesi ‘Harekete Geç’ ile bu kez sağlıklı beslenmeyle iyi yaşamı “Migros” adı altında birleştiriyor. 
 
Yürüyen şehir kazanıyor
Migros Grubu’nun ‘Harekete Geç’ çağrısıyla hayat bulan projesi kapsamında akıllı cihazlarından ‘Migros Mağazam’ uygulamasını indiren ve ‘Harekete Geç’ kısmından yaşadığı şehri seçen herkes, yürüdükçe kazanıyor. Bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde 5 bin’i aşkın sporseverin ilgi gösterdiği ‘Harekete Geç’ projesinin sonunda en çok yürüyen üç şehre sağlıklı yaşam parkuru kurulacak. İyi yaşama teşvik etmek için bireysel olarak da kazandıran proje kapsamında, uygulamaya üye olan herkes yürüdüğü her 3000 metre için 5 Money kazanıyor
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı