Hayalini çizen çocuklar kazanıyor

Hayalini çizen çocuklar kazanıyor

Twitter yarışması

“Hamburger çocuklarına döner yedirmeye geliyoruz” sloganıyla bilinen KasapDöner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle minik ressamlara KidZania’da eğlenceli bir gün geçirme şansı sunuyor.

HEM EĞLENİP HEM ÖĞRENECEKLER

16 Nisan’da başlayacak etkinliğe katılmak çok kolay. 4-14 yaş arası çocuklar hayal ettiği herhangi bir şeyin resmini yapıp fotoğrafını çekerek 21 Nisan Perşembe gününe kadar @KasapDoner Twitter hesabına gönderecek ve çekilişle belirlenecek 20 minik ressam KidZania’ya giriş bileti kazanma şansı yakalayacak.

2016 SONUNA KADAR GEÇERLİ

Kazananlar, 22 Nisan Cuma günü KasapDöner’in Twitter hesabından açıklanacak.  KasapDöner tarafından hediye edilecek KidZania giriş biletleri, 23 Nisan’dan başlamak üzere 2016 yılı sonuna kadar geçerli olacak.

 

ÇOCUKLAR KENDİ DÖNER DÜRÜMLERİNİ KENDİLERİ HAZIRLAYACAKLAR

 

KasapDöner’den hediye kazanan çocuklar, gerçek bir şehir mantığıyla çocuk ölçeklerinde inşa edilmiş dünyanın ilk uluslararası temalı parkı olan KidZania’da eğlenerek öğrenme, çalışarak para kazanma, kendi başına karar verme, alışveriş yapma, kısacası şehir ortamında bir yetişkin gibi davranmayı deneyimleyebilme şansı bulmuş olacaklar.  Çocuklar, KidZania’da bulunan KasapDöner dükkanında da kendi dürüm dönerlerini hazırlayarak yiyebilecekler.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı