Helen Harper’ın Sevgililer Günü uygulaması başladı

Helen Harper’ın Sevgililer Günü uygulaması başladı

Her gün iki kişi kazanacak

Avrupalı hijyenik ürünler üreticisi Ontex’in hijyenik ped markası Helen Harper, Sevgililer Günü’ne özel Facebook’ta başlattığı yeni uygulaması ile kızlara “Bir Duyabilsem” dedirtiyor. 14 Şubat’ta sevdiklerinden duymak isteyip de duyamadıkları sözleri paylaşanlar arasından yapılacak seçimle her gün iki kişi Helen Harper’dan sürpriz hediye kazanma şansı elde edecek.

 

Helen Harper, erkeklerin sevdiklerine karşı duygularını ifade etmekte güçlük çekmesinden yola çıkarak, facebook.com/HelenHarperilebizbize sayfasında yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile kızlar, sevgilileri veya eşlerinden duymak istedikleri iltifatları Helen Harper aracılığıyla sipariş ediyor.

 

Kullanıcılar, Facebook sayfasında yer alan eğlenceli şablonlardan birini veya  kendi duymak istedikleri cümleyi, sevgililerine e-mail olarak gönderebilecekler.

Uygulamaya katılarak istediği cümleyi yazanlar arasından her güne özel belirlenecek 2 kişi, romantik komedi DVD, Nutella, Mum ve Boyner’den 50 TL’lik hediye çekinden oluşan Sevgililer Günü paketinin de sahibi olacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı