#heygidi80ler yarışması kazandırıyor

#heygidi80ler yarışması kazandırıyor

Instagram yarışması

Birbirinden renkli tulumlar, fosforlu ojeler, vatkalı pembe kazaklar ve o dönemde adeta birer marş olmuş şarkılarıyla 80’lere dönmeye hazır mısınız? Kendinden sonraki nesillerde de derin anlamlar bırakan ve kostüm partilerinin vazgeçilmezi olan 80’li yılların perçemli, permalı ve bir o kadar kabarık saçları bu kez Instagramda hayat buluyor!

 

Üniversitelerdeki öğrenci kulüplerinin vazgeçilmezlerinden olan ‘80’ler Gecesi’ etkinlikleri o dönemin ikon isimlerini ve onların tarzlarını nesilden nesile aktardı. Geliştirdiği bitkisel özlü şampuanlarla sektöründe öncü firmalardan olan LTS Teknoloji Grup, düzenlediği sosyal medya etkinliği ile 80’li yılların saçlarını günümüze taşımakla kalmıyor, yeni jenerasyonun ‘en klasik’ kullanıcılarının kendini göstermesine de yardımcı oluyor.

 

“Bu kez aykırılar değil, klasikler kazanacak”

 

 80’ler ruhunu saçlarına yansıtan kadın ve erkek katılımcıların #heygidi80ler hashtagiyle paylaşacakları fotoğraflarda Revox Şampuan’ın Instagram hesabını da etiketlemeleri gerekiyor. Yarışma sonunda 80’ler kuşağının saç stilini en iyi yansıtan üç kişi kısa zamanda sadece ülkemizde değil, Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika piyasalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Revox’un şampuan, saç kremi, saç maskesi ve serumdan oluşan saç bakım setini hediye olarak kazanacak. Yarışma, 1 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı