Hopi dansı kazandırdı

Hopi dansı kazandırdı

Kazanan belli oldu
Alışverişin App’i Hopi, düzenlediği dans yarışmasıyla da kazandırdı.
 
Hopi, reklam kampanyasında kullanılan dans koreografisini en iyi yapan Hopi kullanıcısına Survivor finaline davetiye ve Kıbrıs tatili hediye etti.  ?#‎HopiDansıDediğin hashtag’i ile Hopi reklam kampanyasında kullanılan dans koreografisini canlandırdığı videosunu paylaşan tüm yarışmacılar ise 50’şer Paracık kazanma fırsatı yakaladı.
 
Hopi, Tolga Çevik’in 30 farklı karakteri canlandırdığı reklam kampanyasında kullanılan Hopi dansını yaparak sosyal medyada paylaşanlar arasında bir yarışma düzenledi. #HopiDansıDediğin hashtag’iyle 15 saniyelik videolarını paylaşan Hopililer arasında yapılan yarışmaya 7’den 70’e her yaştan katılımcının dansları ile renkli katılımlar sağlandı.
 
Neredeyse tüm katılımcıların reklam kampanyasından esinlenerek farklı karakterleri canlandırdığı ve kostümler kullandığı videolar arasında internet fenomenlerinin de performansları yer aldı.  Toplamda 3 bin Tweet alan ve sosyal medya üzerinde 6 milyon kişiye erişim sağlayan  yarışmanın kazananı, Hopi dansı koreografı Emre Sökmen’in de yer aldığı jüri tarafından seçildi. En iyi Hopi dansı olarak seçilen Gülce Sınırca istediği bir kişi ile Kıbrıs tatili ve Survivor finaline davetiye kazanırken tüm katılımcılara da 50’şer Paracık hediye edildi.
 
Hopi’nin lansman reklamıyla beraber oldukça sevilen Hopi dansı, yarışmadan önce de kullanıcıların paylaştığı dans videolarıyla sosyal medyada büyük ilgi görüyordu. Youtube üzerinden 3 milyon izlenme rakamına ulaşan Hopi reklamı hem dansı hem de jingle'ı ile kısa sürede Türkiye’de en sevilen reklam filmlerinden biri olmayı başardı.
 
İşte kazanan Hopi dansı
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı