Huawei Yılbaşı Çeklişi

Huawei Yılbaşı Çeklişi

Huawei Çekiliş Detayları

Huawei Yılbaşı Çekilişi 31 Aralık akşamına kadar devam ediyor. Huawei Çekiliş hakkı kazanmak için Huawei Topluluğuna katılıp soruları yanıtlamak gerekiyor. Huawei Çekilişi için 31 Aralık akşamına kadar  7 soruyu doğru cevaplayıp toplam 7 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Huawei Yılbaşı Çekilişi kısa süre önce biten Huawei Yeni Yıl Çekilişi ile karıştırılıyor. Oysa Yeni Yıl Çekilişi 9 Kasım’da başlamış, 13 Aralık’ta sona ermişti. Yeni başlayan “Huawei Yılbaşı Çekilişi” ise 31 Aralık akşamına kadar devam ediyor ve sadece 7 gün sürüyor.

Huawei Yılbaşı Çekilişine Nasıl Katılabilirim?
Huawei Yılbaşı Çekilişine katılmak için ilk önce Huawei Topluluğuna katılmanız gerekiyor. Topluluğa katılım ücretsiz. Aşağıdaki linkten Huawei Topluluğuna ulaşabilirsiniz: https://shop.huawei.com/tr/kampanya-cekilis-formu-topluluk.html

Sonrasında her gün çıkacak 7 soruyu yanıtlamanız gerekiyor. Doğru yanıtladığınız her soru için 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Toplam çekiliş hakkı 7 ile sınırlı. Sorular ise her gün aynı saatte değişiyor.

Huawei Yılbaşı Çekilişi Detaylı Bilgiler Nerede?
Huawei Yılbaşı Çekilişi ile ilgili tüm detaylar, çekilişe katılım koşulları ve yasal metin, hediyeler, hediye değerleri ve kazananların ödeyeceği vergiler, çekilişle ilgili tarihler hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz link: https://www.kimkazandi.com/kampanya/huawei-yilbasi-cekilisi

Huawei Yılbaşı Çekilişi NeZaman Yapılacak?
Huawei Yılbaşı Çekilişi 22 Ocak tarihinde yapılacak ve Çekiliş Sonuçları 28 ocak tarihinde ilan edilecek.

Huawei Çekilişi ile ilgili tüm gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz..

Bol şans..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı