İçim Rahat, Burcu Esmersoy ile Kapadokya’ya davet ediyor

İçim Rahat, Burcu Esmersoy ile Kapadokya’ya davet ediyor

Jüriyi etkile kazan

İçim, tüketicileri için yepyeni bir yarışma başlattı. İçim Rahat laktozsuz süt ile hafifliği en iyi anlatan fotoğrafı çekerek, sosyal medya üzerinden paylaşan 5 şanslı çift, 2 günlük Kapadokya seyahati kazanacak. Ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy’un da eşlik edeceği seyahatte, katılımcıları keyifli bir program bekliyor.

 

İçim, sosyal medya üzerinden başlattığı yeni yarışma kapsamında İçim Rahat laktozsuz süt ile çekilmiş, hafifliği en iyi anlatan fotoğraflarını Instagram hesaplarından “içimrahat” hashtagi ile paylaşan 5 şanslı çifti Kapadokya seyahatine götürüyor. Seyahat sırasında düzenlenecek özel etkinliklerde katılımcılara, ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy eşlik edecek.

31 Ağustos - 21 Eylül 2016 tarihleri süresince Instagram üzerinden ürün logosu görünecek şekilde yapılan paylaşımlar arasından Milli Piyango İdaresi’ne belirtilen jüri tarafından yapılacak seçim ile 5 fotoğraf belirlenecek. 23 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek seçimin sonuçları ise İçim’in Instagram hesabı üzerinden duyurulacak.

Yarışma sonucunda belirlenen 5 şanslı çift, 7 - 9 Ekim 2016 tarihleri arasında doğal ve tarihi dokusuyla dünyaca ünlü olan Kapadokya’da keyifli 2 gün geçirecek. Burcu Esmersoy ile birlikte, en popüler sıcak hava balonu rotalarından biri olan Kapadokya’da eşsiz bir balon turuna katılma fırsatı elde edecek katılımcıları eğlenceli bir program bekliyor. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı