İDDAA 3 BMW ÇEKİLİŞİNE KATILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

İDDAA 3 BMW ÇEKİLİŞİNE KATILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

iddaa talihlileri arasına girmek için bunları bilmen şart

Kuponlarını (Bilyoner.com, vb) elektronik bayilerden yapanların işi kolay. Kampanya dönemi boyunca sadece 1 kez “katılmak istiyorum” butonuna tıklamanız yeterli. Katılımlarınız otomatik alınıyor.

 

Bayiden oynanan kuponlarla çekilişe katılmak için ise öncelikle iddaa mobil uygulamalarından veya www.iddaa.com ’dan kupon üzerindeki barkod numarasının ilk 30 hanesini girmeniz ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor. Yani ‘kuponu oynadım, çekilişe katıldım’ diye düşünürseniz yanarsınız. Tek tek tüm kuponlarınızı girmeniz gerekiyor. Bir hatırlatma da adres ve telefon bilgileri için; bu bilgileri doğru girmezseniz size posta güvercini göndermezler. Mutlaka eksiksiz doldurun. Barkod numarasını yazarken lütfen dikkat edin. Kuponunuzu çekiliş sonucu açıklanana kadar mutlaka saklamanız gerekiyor. Aksi takdirde hediye ettiğiniz BMW için yedek talihli size çok dua eder. Elektronik bayiler için ise kupon saklama koşulu yok.

 

Kuponunuzu sosyal medya başta olmak üzere hiçbir yerde paylaşmayın. Başka birisi barkod numaranızı görüp kendi adına giriş yapabilir. Elbette hediyeyi alamaz ama sizin giriş yapmanıza engel olmuş olur. Kuponlarınızı güzel bir yerde saklayın, çöp sanıp atabilecek kişilerden uzak tutmuş olursunuz. Çok sayıda kupon yaptıysanız tarih sırasına göre üst üste koyacak şekilde muhafaza edebilirsiniz, bu sayede aradığınız kuponu bulmak kolay olur.

 

En önemli konulardan birisi katıldığınız çekilişi takip etmek. Çekiliş sonucu açıklandığında haberdar olmak için kampanya sayfamızdaki “sonuçlanınca haber ver” butonuna tıklamanız yeterli.

 

Bol şanslar…

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı