iddaa 3 BMW HEDİYE EDİYOR

iddaa 3 BMW HEDİYE EDİYOR

KAZANANLAR NE KADAR VERGİ ÖDEYECEK?

 

 

İddaa son 1 yıl içinde hediye ettiği Jeep Cherokee ve Jeep Rubicon ile çekiliş takipçilerinin ilgi odağı olmuştu. 5 Ocak’ta yapılacak İddaa BMW Çekilişi ile 3 BMW sahibini bulacak. Kimkazandi.com sizin için hediye edilecek araçların piyasa değerini ve talihlilerin ödeyecekleri vergi miktarını araştırdı.

 

Hediye edilecek BMW 320i’nin değeri yaklaşık 143 bin lira ve kazanan talihli yaklaşık 14 bin lira veraset intikal vergisi ödeyecek.  BMW 116d yaklaşık 112 bin lira ve kazanan 11 bin lira civarında vergi ödeyecek. BMW 218i ise 109 bin lira civarında ve kazanan 10.500 lira civarında vergi ödeyecek. 2016 yılında veraset intikal vergisi muafiyet tutarı henüz açıklanmadığından rakamlar yaklaşık olarak hesaplandı.

 

Unutmayın, kampanya 15 Aralık’ta sona eriyor. Kampanya süresince her 5 liralık kupon 1 çekiliş hakkı kazandırıyor. Katılmak için bilgileriniz ile birlikte kuponların üzerindeki barkod numaralarını belirtilen adrese girmeniz gerekiyor. Elektronik bayilerden ise otomatik olarak çekilişe katılabilirsiniz.

 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı