İddaa JEEP WRANGLER RUBICON çekilişi için otomatik katılım Bilyoner.com’da…

İddaa JEEP WRANGLER RUBICON çekilişi için otomatik katılım Bilyoner.com’da…

Her 5 TL Rubicon çekilişi için bir şans!

İDDAA JEEP RUBİCON ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI KAZANANLAR İÇİN TIKLA!!!!

 

‘İlle de Jeep’im olsun İddaa kuponum sağ olsun’ sloganıyla başlayan İddaa’nın yeni çekiliş kampanyası için Türkiye’nin en çok kazandıran sitesi Bilyoner.com’un Pazarlama Md. Togay Kölemenoğlu ile görüştük.

 

Çekilişe en kolay katılımın elektronik bayiler üzerinden oynamak olduğunu söyleyen Kölemenoğlu, bayilerden yatırılmış kuponlarda her kupon için barkod numarasının ve kişisel bilgilerin girilmesi girilmesi gerektiğini, oysa Bilyoner.com’da otomatik katılım sayesinde hiçbir işlem yapmadan üyelerin oynadıkları her kupon ile çekiliş hakkı kazanacağını, bunun için kampanya süresince sadece 1 kez "katılım onayı" butonuna tıklamalarının yeterli olduğunu söyledi. 

 

İddaa çekiliş ile daha önce de Jeep Cherokee vermiş, kazanan ise Bilyoner.com’dan oynadığı kupon ile Ankara’dan Mustafa C.İ. Olmuştu. İddaa Jeep Wrangler Rubicon çekilişinde de «Şans Bilyoner’den yana olacak» diyen Kölemenoğlu’nun verdiği bilgiye göre son yapılan çekilişte sadece asil talihli değil, 2.ve3. yedek talihliler de Bilyoner.com’dan oynadıkları kuponlarla katılmışlar. Bugüne kadar tam 12 kez Milli Piyango’da büyük ikramiye verdiklerini, toplam 2.000.000.000 lirayı geçen ikramiye ödemesi ile en çok kazandıran şans oyunu sitesi olduklarını ve bugüne kadar düzenledikleri çekilişlerde 4 tanesi Jeep olmak üzere üyelerine 24 adet otomobil, 2 apartman dairesi, 3 motosiklet, 41 çifte seyahat ve 400’e yakın telefon, tablet, vb elektronik ürün hediye ettiklerini söyledi.

 

İddaa Jeep Wrangler Rubicon çekilişinde Bilyoner.com üyelerine bol şans dileyen Kölemenoğlu konuşmasını "inanıyorum, şans Bilyoner’den yana olacak" sözleriyle bitirdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı