İkinci baharda “iki mutluluk” birden

İkinci baharda “iki mutluluk” birden

Taurus talihlisi hediyelerini aldı
AVM Partners tarafından yönetilen Taurus AVM’nin “Ankara’da ev, kapısında araba” kampanyasını kazanan emekli devlet memuru Sibel Yeğen, anahtarlarını teslim aldı. İkinci baharında Taurus AVM’den iki anahtar kazanan Yeğen, yaz aylarında evlenecek oğluna düğün hediyesi olarak evi vereceğini, arabayı ise kendisinin kullanacağını belirtti.
 
Geçtiğimiz ay Taurus AVM’de düzenlenen çekiliş sonucu Ankara’nın batısında prestijli yaşam alanlarından biri olan Bağlıca ’da 1+1 daire ve 2014 model Citroen Cactus 1,2 kazanan Sibel Yeğen, anahtarlarına kavuştu.
 
Taurus Balgat AVM Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ensari, Taurus AVM Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Şerefoğlu ve AVM Müdürü Ebru Sonel’in de katıldığı törenle evini görmeye giden Yeğen, anahtarlarını Ensari’den teslim aldı.
 
Taurus AVM’nin sıkça ziyaret edilen bir alışveriş merkezi olduğunu bildiren Yeğen, kazandığını öğrenince şaka yapılıyor sandığını söyledi. Taurus AVM’ye çok teşekkür ederim. Taurus’u bundan sonra daha sık ziyaret edeceğim” dedi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı