ING Bank şanslı müşterilerini Dominik Cumhuriyeti'ne gönderiyor

ING Bank şanslı müşterilerini Dominik Cumhuriyeti'ne gönderiyor

ING Internet Cep Tablet Şubesi çekiliş sonuçları ilk önce Kimkazandi.com 'da yayınlanacak

ING Bank, 31 Ağustos 2015 tarihine kadar İnternet veya Cep/Tablet Şubesi’ne giriş yapan müşterilerine Dominik Cumhuriyeti’ne gitme şansı sunuyor. ING Bank, İnternet ve Cep/Tablet Şubesi’ne giriş yapanlar arasında yapılacak çekiliş ile 2 çifte Dominik seyahati, 5 kişiye iPad Air 2 ve 5 kişiye de iPhone 6 hediye ediyor.

ING Bank’ın İnternet Şubesi’ne ve ING Mobil uygulama içindeki Cep Şube veya Tablet Şube’ye 31 Ağustos’a kadar giriş yapan iki ING Bank müşterisi, gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda, 21-26 Kasım 2015 tarihleri arasında çift kişilik Dominik Cumhuriyeti seyahati kazanma şansı elde edecek. ING Bank, düzenlediği kampanya ile iki çifte AirFrance Havayolları ile tropikal iklimin hakim olduğu Dominik Cumhuriyeti’ne gidiş-dönüş uçak bileti ve  Melia Caribe Tropical Hotel’ de 5 gece her şey dahil bir tatil fırsatı sunuyor. Ayrıca, çekiliş sonucunda 5 ING Bank müşterisi iPad Air 2 kazanma şansı yakalayacak ve 5 kişiye de iPhone 6 hediye edilecek.

Son katılım tarihine kadar ING Bank İnternet Şubesi’ne veya ING Mobil uygulaması içindeki Cep/Tablet Şubesi’ne giriş yapan müşteriler çekilişe tek katılım hakkı elde edecek. Hem İnternet hem de Cep/Tablet Şubesi’ne giriş yapanlara ise 3 çekiliş hakkına sunulacak.   

 

Kampanya hakkında bilgi için TIKLAYIN

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı