Instagram'da selfie yarışması ile kazandıracak

Instagram'da selfie yarışması ile kazandıracak

#24hoursistanbul

Dünyada ilk defa bir şehir için saat tasarlayan Casio, İstanbul’u seçti. Sınırlı sayıda üretilen G-Shock İstanbul 2016 saat koleksiyonu, 9 Mart 2016 tarihinde Çırağan Kempinski’de basın mensuplarına tanıtıldı.

 

Basın toplantısı, İstanbul boğazının harika manzarası eşliğinde yapılan kahvaltının ardından, bir İstanbul uzmanı ve aşığı olan Saffet Emre Tonguç’un özel sunumuyla başladı. Ersa Saat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ergün ve Pazarlama Müdürü Pınar Baykal’ın konuşmalarıyla devam eden toplantıda G-Shock İstanbul 2016 Koleksiyonu basına tanıtıldı ve Mayıs ayında gerçekleşecek etkinlikle ilgili detaylar paylaşıldı.

G-Shock İstanbul koleksiyonu tasarlanırken; Boğaziçi Köprüsü, Kız Kulesi, şehir hatları vapuru ve boğazın martıları esin kaynağı oldu. Boğazdaki eşsiz gün batımının kırmızısı, gecenin siyahı ve martıların beyazından esinlenerek 3 renk olarak tasarlanan koleksiyon, özel tasarım kutularda ve özel tasarım G-Shock İstanbul tişörtü hediyeli olarak satışa sunuldu. Her renginden yalnızca 500’er adet üretilen özel koleksiyon, tüm seçkin Casio G-Shock satış noktalarında bulunabilecek.

24 saat yaşayan bir şehir olan İstanbul’un tüm simgelerini üzerinde taşıyan G-Shock İstanbul 2016 koleksiyonu, 8 Mayıs 2016 tarihinde bunu tüm İstanbullularla birlikte kutlamaya hazırlanıyor. Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan G-Shock City Festival boyunca ziyaretçiler, İstanbul sohbetleri, duvar boyama etkinlikleri, çeşitli müzik gruplarının gün boyu sürecek sahne performansları gibi pek çok eğlenceli aktiviteyle keyifli bir Pazar günü geçirme fırsatı yakalayacaklar. Festivalin akşamında ise yurt dışından gelecek sürpriz bir DJ performansı ile G-Shock City Festival son bulacak.

Ayrıca etkinlik öncesinde, Nisan ayı boyunca şehrin farklı yerlerinde ve sosyal medyada çeşitli aktivitiler planlanıyor. Instagram üzerinden, #24hoursistanbul hashtagi ve @casiosaat etiketi ile yapılacak selfie yarışmalarına katılanlar sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

5 ay 6.066.804 ₺ 24 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı