iPhone 6 Ödüllü Sanal Yatırım Oyunu

iPhone 6 Ödüllü Sanal Yatırım Oyunu

Her ay iPhone 6 kazan

İnternette vakit geçirirken hem piyasa bilgisini konuşturmak, hem de Apple’ın popüler akıllı telefonu iPhone 6 kazanmak isteyenleri oldukça eğlenceli bir yarışma bekliyor. Yarışmacıların bir demo hesap üzerinden sanal parasını artırmaya çalıştığı oyuna, piyasaları risksiz denemek ve yatırım atmosferini yaşamak isteyen herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.

Her ay iPhone 6 hediye edilen yarışmada, finansal piyasaları merak eden her kesimden yarışmacı kazanma fırsatına sahip olacak. Demo hesap ile gerçek zamanlı veriler eşliğinde Altın, Dolar, Euro gibi enstrümanlarla kaybetme riski olmadan alım-satım işlemi yapacak olan yarışmacılardan, hesaplarındaki sanal paraları artırmaları isteniyor.

Yarışmacılara Eğitim Desteği

Ödüllü yarışmayı düzenleyen XTB Menkul Değerler,  yarışma esnasında ücretsiz eğitimlerle katılımcıları destekleyecek. “Forex Akademisi”, “Seans Odası” gibi konsept eğitimlerin yanı sıra, ücretsiz webinar ve seminerler aracılığıyla uzmanlar, yatırımcı adaylarının sorularını cevaplıyor olacak.

Yarışmaya Katılım Ücretsiz

Katılım ve hediye kazanmanın ücretsiz olduğu yarışmada, birinciler her ay XTB Menkul Değerler’in web sitesinden açıklıyor olacak. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://www.xtb.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı