İstanbul'da bedava dondurma dağıtacak

İstanbul'da bedava dondurma dağıtacak

Saatlere dikkat

Uber, dünyada geleneksel hale gelen UberIceCream etkinliği için Magnum ile bir araya geliyor. 15 Temmuz’da 11:00 - 16:00 saatleri arasında Uber uygulaması üzerinden “Dondurma” çağıranlar Magnum dondurmalarını ücretsiz olarak teslim alıp sevdikleriyle birlikte Magnum hazzını yaşayabilecek.

 

Siz ismine ne derseniz deyin, dondurma her dilde ayrı bir lezzet. Bu enfes dondurulmuş tatlıya duyulan sevginin; sınırları, kültürleri hatta mevsimleri aştığı aşikar. Bu yüzden her yıl, senede bir gün, Uber dondurmayı kullanıcılarının ayağına getiriyor.

 

#UberIceCream 15 Temmuz, Cuma günü İstanbul ile birlikte dünyada 400’den fazla şehirde aynı anda yola çıkıyor. Bu sene önde gelen dondurma markası Magnum ile global bir ortaklık yapan Uber, tüm dünyada bu enfes dondurmaları haz tutkunlarına ulaştırmak için çağrıları bekliyor.

 

Dünya çapında gerçekleştirilen etkinliğe sosyal medyadan katılmak isteyenler de haz dolu anlarının fotoğraflarını #UberIceCream etiketi ile paylaşabilir.

 

 

NASIL ÇAĞIRIRIM?

 

1.    15 Temmuz, Cuma günü 11:00 – 16:00 saatleri arasında Uber uygulamasını açın

2.    Dondurma seçeneğini seçin ve teslimatın yapılmasını istediğiniz konumu işaretleyin

3.    Bir araç dakikalar içinde gelip size 4 adet Magnum Double dondurmayı tamamen ÜCRETSİZ olarak getirsin

ÖNEMLİ NOTLAR:

●      Acele edin, stoklar sınırlı ve talep çok yüksek olacak.

●      Daha fazla kişiye hızlıca dondurma ulaştırabilmemiz için dağıtım bu ana bölgelerle sınırlandırıldı: Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Levent, Maslak, Etiler, Bakırköy, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Nişantaşı, Kuruçeşme, Bebek.

●       Dondurma seçeneği sadece dondurma çağırmak için kullanılabilir. Yolculuk yapmak isteyen kullanıcılar uberXL ve uberTAKSİ gibi diğer ürünleri çağırabilir.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı