İstanbul Shopping Fest 2015 çekiliş ile ev ve araba kazandıracak

İstanbul Shopping Fest 2015 çekiliş ile ev ve araba kazandıracak

Her 50 TL bir çekiliş hakkı
İstanbul’un birbirinden güzel caddeleri, tarihi çarşıları ve modern AVM’leri ile alışverişi eğlenceyle buluşturan Festival yıl 6–28 Haziran tarihleri arasında yapılacak. 

 

İki kıtayı birleştiren ve dünyanın içinden deniz geçen tek şehir olma özelliğinin yanı sıra medeniyetleri buluşturan İstanbul’un yerli ve yabancı turistleri 23 gün boyunca tam anlamıyla bir “İstanbul Deneyimi” yaşayacak.

 

 “EFSANE İNDİRİM”LER EFSANE…

İstanbul Shopping Fest’in gelenekselleşen “Efsane İndirim” günü, Mall Of İstanbul bünyesinde 12 Haziran’da yapılacak. Sabah saat 10.00’dan gece 24.00’e kadar açık olacak Mall Of İstanbul’da o gün alış veriş severleri çeşitli sürprizler bekliyor olacak. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da İSF kapsamında, hazır giyim, teknoloji ve hizmet gibi birçok sektördeki mağaza, “Konsept İndirim Günleri” gerçekleştirecek.

Sağlanan fiyat avantajlarıyla İstanbul’un yerli ve yabancı konuklarını mutlu edecek ve ajandalara mutlaka kaydedilmesi gereken indirim günleri şöyle:

13 Haziran Kozmetik Günü, 14 Haziran Çocuk ve Eğlence günü, 20 Haziran Evini Güzelleştir günü, 21 Haziran Teknoloji Günü, 27 Haziran Jean Günü, 28 Haziran Ayakkabı Çanta Günü.

 

BİR EV VE BİR ARABA SHOPPING FEST’TEN…

 

İstanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında, 23 gün süresince kredi kartı ya da banka kartıyla yapılan 50 TL’lik her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak. Kampanyada katılımcılara EgeYapı Group’dan bir ev ve bir Mercedes Vito hediye edilecek.


Festival süresince devam edecek kampanyanın talihlileri  İSF’nin sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.  

 

Ev ve araba kazandıran kampanyanın detayları İÇİN TIKLA!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı