İstMarina AVM Çekiliş Sonucu – Mayıs 2020

İstMarina AVM Çekiliş Sonucu – Mayıs 2020

İstMarina AVM Audi Q2 Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları Güncel Durum

22 Haziran 2020 - İstMarina AVM Çekiliş Sonucu açıklandı! İstMarina AVM Çekiliş Sonucu için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/istmarina-avm-audi-q2-cekilisi

İstMarina AVM Çekilişi Sonucu Ne Zaman Açıklanacak? Çekiliş Ne Zamana Ertelendi?

Salgın nedeniyle ertelenen çekilişin tarihi henüz açıklanmadı. AVM’lerin açılmaya başlaması ile Covid 19 nedeniyle ertelenen çekilişler de birer birer yapılmaya başlanacak. İstMarina AVM Audi Q2 Çekiliş tarihinin bayram tatilinden önce ilan edilmesi ve çekilişin Mayıs ayı içinde yapılması bekleniyor. Çekiliş sonucu ise takip eden 3 veya 4.gün açıklanacak.

İstMarina AVM Audi Q2 Çekiliş Sonucu 1 adet Audi Q2, 3 adet iPhone XS ve 3 adet Samsung 65" 4K UHD TV sahibini bulacak. Audi Q2 kazanan talihli ne kadar vergi ödeyecek? Hediyelerin yaklaşık piyasa değerleri ve bir çok detaya aşağıdaki kampanya safasından ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir..

İstMarina AVM Audi Q2 Çekiliş Sonucu – Kazananlar Alfabetik Liste: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/istmarina-avm-audi-q2-cekilisi

İstMarina AVM Audi Q2 Çekilişi hakkında detaylı içerik: https://www.kimkazandi.com/kampanya/istmarina-avm-audi-q2-cekilisi

Araba kazandıran diğer kampanyalar: https://www.kimkazandi.com/cekilisler/araba-kazan

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

7 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı