İyi Bir Dinozor filmine bilet kazan

İyi Bir Dinozor filmine bilet kazan

Doğru cevapla kazan

Disney Channel’da Miles Yarının Ötesinde çizgi filmini izleyip ilgili sorulara doğru cevap veren minikler, Disney Pixar’dan İyi bir Dinozor filmine bilet kazanma şansı elde edecek. Çocuklara çok sevecekleri bir karne hediyesi sunan yarışma http://www.disneyturkiye.com.tr üzerinden 18 Ocak’a kadar devam edecek.

 

Çocukların sevdiği, ailelerin güvendiği kaliteli ve eğlenceli içerikleriyle aile boyu eğlencenin adresi haline gelen Disney Channel çocukların yarıyıl tatilini harika bir sürprizle kutluyor. Hem uzay bilimi hakkında verdiği ilginç bilgiler hem de dostluk ve yardımlaşmanın önemini vurgulamasıyla tüm ailenin beğenisini kazanan Miles Yarının Ötesinde çizgi filmini izleyip 18 Ocak’a kadar http://www.disneyturkiye.com.tr/Miles-Yarinin-Otesinde-Yarisma/ üzerinden ilgili soruları cevaplayanlar, Disney Pixar’ın yeni animasyon filmi İyi bir Dinozor’a bilet kazanma şansı elde ediyor.

 

15 Ocak’ta vizyona girecek Disney Pixar’dan İyi Bir Dinozor filminde genç bir dinozor olan kahramanımız Arlo, gizemli bir arazide yolculuk ederken hem yeni bir arkadaş ediniyor hem de korkularıyla yüzleşip kendi potansiyelini keşfediyor. “Dinozorlar gezegenimizden yok olmasaydı dünya nasıl bir yer olurdu?” sorusunu işleyen filmde dostluk, aile ve yardımlaşarak problem çözmenin önemi vurgulanıyor.

 

Bu yarıyıl tatilinde hem çocuklarıyla keyifli vakit geçirip hem de dayanışma, sevgi ve macera dolu dünyalar deneyimlemek isteyen aileler Disney Channel’da Miles Yarının Ötesinde çizgi filmini izleyip; ilgili soruları cevaplayarak sımsıcak bir dostluk hikayesi anlatan İyi bir Dinozor’a bilet kazanabilir!

 

Miles Yarının Ötesinde haftaiçi her gün 16:00 ve 19:30’da ve Ocak ayı boyunca birinci sezonun yeni bölümleriyle uydudan her zaman şifresiz yayın yapan Disney Channel’da. İyi bir Dinozor filmine bilet kazanma şansı için http://www.disneyturkiye.com.tr/Miles-Yarinin-Otesinde-Yarisma/ üzerinden yarışmaya katılıp Miles Yarının Ötesinde ile ilgili soruları cevaplamak yeterli.

Katılım için son gün 18 Ocak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

1 ay 177.977 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı