Jacobs Şifre Gir

Jacobs Şifre Gir

Jacobs Şifre Girişi 2023

Jacobs Şifre Girişi 2023

Jacobs Şifre Girişi nereden, nasıl yapılır? 2023 Jacobs Şifre Giriş Sayfası, Jacobs SMS ile şifre gönderimi, 2023 Jacobs Çekilişine katılım formu.

Jacobs Şifre Girişi: Kampanya Sayfası

Jacobs Mini Cooper Çekilişine katılım için Jacobs paketlerindeki şifreleri Jacobs kampanya sayfasına girebilirsiniz. kampanya sayfasındaki formu eksiksiz olarak doldurarak şifreniz ile birlikte kaydedebilirsiniz. Jacobs Şifre Girişi için kampanya kayıt formuna direkt olarak aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

JACOBS ŞİFRE GİRİŞ SAYFASI - KATILIM FORMU

,

Jacobs Şifre Gönderimi: SMS ile katılım

Jacobs Mini Cooper Çekilişi için SMS ile katılım seçeneği bulunmuyor. Çekilişe katılmak için yukarıdaki linkte bulunan kampanya sayfasındaki formu doldurmanız gerekiyor.

 

Jacobs Mini Cooper Çekilişi hakkında detaylar;

Jacobs Çekilişi hakkında tüm bilgiler, katılım koşulları, çekilişin yapılacağı tarih, sonuçların açıklanacağı tarih, kampanya ve hediyeler hakkında tüm detaylı bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/kampanya/jacobs-mini-cooper-cekilisi

Jacobs Şifre Gönderimi hakkında Sıkça Sorulan Sorular;

Şifreli paketleri saklamak gerekiyor mu?
Evet. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunlu.

Yabancı uyruklu kişiler de çekilişe katılabilir mi?
Evet. Kazanmaları halinde telefon vb ruhsat gerektirmeyen hediyeleri teslim alabilirler. Ancak araba, motoısiklet gibi tescile bağlı hediyeler kazanmaları halinde Türkiye'de ikamet adresi göstermeleri gerekiyor. 

Bilgilerimi hatalı yazdım, değiştirebilir miyim?
Hayır. Bir kez kayıt yapıldıktan sonra kayıtta ne siz, ne de bir başkası değişiklik yapamaz. Sonraki şifre gönderimlerinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı