Jean Fest ile herkes kazanıyor

Jean Fest ile herkes kazanıyor

Her 50 TL için bir şans
COLIN’S, her yıl Eylül ayında  tüm mağazalarında gerçekleştirdiği Jean Fest ile müşterilerine kazançlı alışveriş keyfi yaşatmaya devam ediyor. Bu yıl 1 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında geçerli olan Jean Fest kampanyası ile bir kişi BMW 116i otomobilin sahibi olacak.
 
 
Spor ve şık giyimi bir araya getiren COLIN’S, müşterilerine özel fırsatlar sunduğu geleneksel Jean Fest kampanyasına 1 Eylül itibariyle start verdi.  1 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Jean Fest’e özel bir çekiliş fırsatı sunan COLIN’S, kampanya sonunda 1 kişiye BMW 116i  kazandıracak. Çekilişe katılanlar ayrıca 10 adet beats kulaklık, 100 Iphone Shuffle ve 300 COLIN’S Jean’den birini kazanma şansı yakalayacak.
 
Jean Fest boyunca her 50 TL’lik Jean alışverişine bir çekiliş hakkı, ayrıca her Jean alışverişine bir sonraki alışverişte kullanılabilmesi için tüm ürünlerde geçerli olacak yüzde 20 indirim kuponu hediye ediliyor.
 
 
Kampanya hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak, çekiliş sonuçlarından haberdar olmak ve facebook profilinle görüşlerini belirtmek için tıklayabilirsin: 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı