Juzdan Çekiliş Sonuçları

Juzdan Çekiliş Sonuçları

Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonuçları

Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonucu kazanan isimler belli oldu. Juzdan Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklandı? Juzdan Çekilişi ne zaman yapıldı? Devam eden Juzdan Çekilişi ve son ilan edilen Juzdan Çekiliş Sonuçları... Güncel tüm bilgiler...

 

 

Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonuçları

Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonuçları 13 Ocak 2023 Cuma günü ilan edildi. Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonucu kazanan isimlerin listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/juzdan-yilbasi-2022-cekilis-sonucu

Juzdan Yılbaşı Çekilişi

Juzdan Yılbaşı Çekilişi 11 Ocak 2023 Çarşamba günü noter huzurunda yapıldı. Juzdan Yılbaşı Çekilişi için katılımlar 31 Aralık gecesi sona ermişti. Aralık ayı boyunca Juzdan mobil uygulamasına giriş yapanlar 1 çekiliş hakkı kazanırken, herhangi bir üye işyerinden işlem yapanlar ilave 3, Akbank dışında herhangi bir banka kartını uygulamaya ekleyenler ilave 3 çekiliş hakkı kazandılar. Bir kişinin en fazla 7 çekiliş hakkı kazandığı çekiliş ile toplamda 30 kişi hediye kazandı. Juzdan Yılbaşı Çekiliş Sonuçları açıklandığı anda kazanan isimlerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/juzdan-yilbasi-2022-cekilis-sonucu
Hediyeler, katılım koşulları ve kampanya hakkında tüm bilgileri Juzdan Yılbaşı Çekilişi Kampanya Sayfasında bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/juzdan-yilbasi-cekilisi-2022

 

Geçmiş Juzdan Çekilişleri ve Çekiliş Sonuçları

Kısa süre önce sona eren Juzdan Axcess CarrefourSA kampanyası ve geçmiş dönem tüm Juzdan Çekiliş Sonuçlarını aşağıdaki sayfada listeleyebilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/arama?kelime=juzdan

Devam eden Juzdan Çekilişleri
Şu anda devam eden Juzdan Çekilişi bulunmuyor.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı