Juzdan Çekiliş Sonuçları

Juzdan Çekiliş Sonuçları

Juzdan CarrefourSA Çekiliş Sonuçları

Juzdan Çekiliş Sonuçları ve Güncel Juzdan Çekilişleri


Juzdan Çekiliş Sonuçları heyecanlı bekleyiş sona erdi. Kazanan isimler belli oldu.. İşte Juzdan Carrefoursa Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları hakkında güncel tüm bilgiler..

 

 

Juzdan CarrefourSA Çekiliş Sonuçları

Juzdan CarrefourSA Çekiliş Sonuçları 5 Mayıs 2023 tarihinde açıklandı. Juzdan CarrefourSA Çekiliş Sonucu kazanan isimlerin listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/juzdan-carrefoursa-cekilis-sonucu

Juzdan CarrefourSA Çekilişi

Juzdan CarrefourSA Çekilişi 3 Mayıs 2023 Çarşamba günü noter huzurunda yapıldı. Juzdan CarrefourSA Çekilişi için katılımlar 23 Nisan 2023 tarihinde sona erdi. Kampanya süresince Juzdan mobil uygulamasına giriş yapanlar giriş yaptıkları her gün için 1 çekiliş hakkı kazanırken, Akbank dışında herhangi bir banka kartını uygulamaya ekleyenler ilave 3 çekiliş hakkı kazandılar. Bir kişinin en fazla 32 çekiliş hakkı kazandığı çekiliş ile toplamda 100 kişi hediye kazanacak. Juzdan CarrefourSA Çekilişi hakkında detaylı bilgi ve katılım koşullarını aşağıdaki kampanya sayfasında bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/juzdan-carrefoursa-cekilisi

 

Geçmiş Juzdan Çekilişleri ve Çekiliş Sonuçları

Geçmiş dönem tüm Juzdan Çekiliş Sonuçlarını aşağıdaki sayfada listeleyebilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/arama?kelime=juzdan

Güncel Juzdan Çekilişleri

Juzdan TatilSepeti Çekilişi

26 Mayıs'ta başlayan Juzdan TatilSepeti Çekilişi için katılımlar 3 Temmuz akşamına kadar devam edecek. Juzdan TatilSepeti Çekilişine katılmak için yapmanız gerekenler, Juzdan TatilSpeti Çekilişi hakkında detaylar ve çekiliş hakkınızı arttırmak için neler yapabileceğiniz, Juzdan Çekilişi ile verilecek hediyeler hakkında detaylı bilgiyi kampanya sayfasında bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/kampanya/juzdan-tatilsepeti-cekilisi-2023

Juzdan TatilSepeti Çekiliş Sonuçları 13 Temmuz 2023 tarihinde ilan edilecek. Çekiliş Sonucu açıklandığı anda kazananların tam listesini sonuç sayfasında bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/juzdan-tatilsepeti-2023-cekilis-sonucu

Akbank tarafından düzenlenen Juzdan Tatil Sepeti Çekilişi 11 Temmuz 2023 tarihinde yapılacak. 

Bol Şans..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı