KeyfePara eğlenceyi ödüllendiriyor

KeyfePara eğlenceyi ödüllendiriyor

Back-Up’ın yeni ürünü
Biletix ve MyBilet üzerinden yapılan etkinlik alışverişlerinde %25 Nakit Geri Ödeme, GastroClub restoran ağında ise %25’e varan indirim sağlayan KeyfePara sistemi,  özel üyelikle çalışıyor. KeyfePara üzerinden yapılan bilet satın almalarında kazanılan Nakit Geri Ödemeler, eğlenceyi ödüllendiriyor.
 
İhtiyaç duydukları her an üyelerinin yanında olan Back-Up, Türkiye’de bir ilk olan yeni ürünü KeyfePara ile üyelerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.  
 
Senelik üyelik sistemi ile Back-Up güvencesinde sunulan KeyfePara; sinema, müzik, tiyatro, sergi gibi etkinlik biletlerine “Nakit Geri Ödeme” kazandırıyor. Bunun için www.keyfepara.com.tr üzerinden Biletix ve MyBilet web sitelerine gidip online bilet satın almak yeterli oluyor. Ardından sistem, harcadığınız tutarın %25’ini hesabınıza geri yatırıyor.
 
Damak zevki için GastroClub anlaşması da var
 
Bilet satışlarını Biletix ve MyBilet üzerinden yürüten sistem, GastroClub ile de damak zevkini ödüllendiriyor. Şehrin en gözde restoranlarında muhteşem lezzetleri, özel fiyatlarla tatma fırsatı sağlıyor. Bunun için KeyfePara üyelik kartındaki GastroClub logosunu göstermek yeterli.
 
KeyfePara ile hem bütçeniz rahatlıyor hem de keyfiniz katlanıyor. Anlaşmalı restoranlardaki özel indirimler, ikramlar ve sürpriz fırsatlar da üyeliğin sunduğu avantajları arttırıyor.
 
Detaylı bilgi için www.keyfepara.com.tr

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı