Kinetix Şehrini En İyi Anlatan Gezginleri Arıyor

Kinetix Şehrini En İyi Anlatan Gezginleri Arıyor

Likya Yolu macerası seni bekliyor

Gençlerin favorisi Kinetix, “Şehrimi en iyi ben anlatırım” diyen herkesi “Kinetix GezginIX” video yarışmasına davet ediyor. İlk üçe giren videolar 12-14 Haziran tarihleri arasında Likya Yolu Macerası kazanırken, katılımcıları da sürpriz hediyeler bekliyor. Projenin jüri üyesi ise ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak!

 

Kinetix, enerjisine yakışan bir yarışmayla macerayı gençlerin ayağına götürüyor! 1 Mayıs tarihine kadar yaşadığı yerin en fazla 1,5 dakikalık videosunu çekerek www.kinetixgezginix.com’a yükleyen herkes Kinetix GezginIX yarışmasına katılmaya hak kazanıyor. 4 Mayıs’ta girecekleri jüri elemesinin ardından ilk 30’a girmeyi başararak bir üst tura katılmaya hak kazananları sürpriz Kinetix hediyelerin yanı sıra yeni bir heyecan daha bekliyor. Şehrini en iyi anlatan ikinci videolarını çeken maceraperestler, unutulmaz bir tatil için 8-25 Mayıs tarihleri arasında yarışmaya kaldıkları yerden devam ediyor. Kazanan ilk üç kişi ise 12-14 Haziran tarihleri arasında üç gün sürecek macera ile karış karış Likya’yı gezerek gerçek bir GezginIX olmanın tadını çıkarıyor.

 

www.kinetixgezginix.com adresinde katılan herkesin videosunun izlenebileceği yarışmanın jürisinde ünlü Instagram fenomeni Sefa Yamak yer alıyor. Hayattan kesitler yakalamak en büyük tutkusu olan ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak, Likya Yolu Macerası’nda kazanan 3 kişiye eşlik ederek şimdiye kadar kazandığı tecrübeleri paylaşacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı