Kipa Bu Kez Ayakları Yerden Kesti

Kipa Bu Kez Ayakları Yerden Kesti

Otomobil Talihlileri Hediyelerini Teslim Aldı!
21’inci yıldönümünü özel promosyon ve etkinliklerle kutlayan Kipa, 10 talihli müşterisine son model Citroen otomobil kazandırdı.
 
Türkiye’nin önde gelen perakende şirketi Kipa, 21’inci yaş gününde müşterilerinin sadakatine çok özel hediyelerle teşekkür etti. Kasım ayı boyunca 21 TL ve üzerinde alışveriş yapan Kipa müşterileri arasında yapılan çekiliş sonucunda, 10 şanslı müşteri Citroen C-Elysee 1.2 I Attraction M/T model otomobil kazandı. Diğer şanslılarsa 21 adet LG 42" LED Cinema 3D Smart TV ve 42 Apple iPad 3. nesil 32GB, Wi-Fi + 4G 9.7 kazanma fırsatı yakaladı.   Türkiye kazananları Kimkazandi.com dan öğrendi! 
 
Otomobillerin anahtarlarını geçtiğimiz hafta düzenlenen törenle talihlilere teslim eden Kipa Pazarlama Direktörü Ali Öztekin “21. yıldönümümüzün kutlamaları çerçevesinde, siz değerli müşterilerimiz ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Umarım hediyeleriniz yeni yılda da şans getirir, güzel günlerde kullanırsınız” diye konuştu. 
 
1992 yılında İzmirli 100 iş adamı tarafından kurulan ve yıllar içerisinde müşterilerinin ihtiyaçlarını işinin merkezine alarak istikrarlı şekilde büyüyen Kipa aracılığıyla otomobil sahibi olan talihlilerin isimleriyle şöyle:  
 
- Akif Kırış – İstanbul
- Cemal Kunan – İzmir
- Emir Özışık – Bursa
- Ethem Çekecek – İzmir
- Fadime Kurt - İzmir
- Hakan Erkan Emir – Manisa
- Hakan Serkan Seviş – İzmir
- İsa Çolak - Manisa         
- Levent Dinçer – Manisa               
- Meral Güven – İzmir

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı