Kipa’dan çocuklara 23 Nisan’da Disneyland seyahati!

Kipa’dan çocuklara 23 Nisan’da Disneyland seyahati!

Kipa Resim Yarışması
Kipa, “Ailemle En Mutlu Günüm” konulu resim yarışmasıyla çocuklara sanat yeteneklerini sergileme imkanı sunuyor. Yarışmada dereceye giren çocukları, hayallerini gerçeğe dönüştürecek hediyeler bekliyor.
 
Çocukların ve ailelerin mağaza ve alışveriş merkezlerinde hep birlikte keyifli vakit geçirmeleri etkinlikler gerçekleştiren Kipa, minik dostları için “Ailemle en mutlu günüm” konulu bir resim yarışması düzenliyor. 
 
5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocukların katılabileceği yarışma, Kipa’nın ülke genelindeki 20 AVM’sinde gerçekleştirilecek. Yarışmaya katıldıkları AVM’de, kendi yaş grupları içerisinde birinciliğe layık görülen çocuklara, iletişim çağını yakından takip etmelerine imkan sağlayacak iPad mini tabletler hediye edilecek. İkinci sırada yer alanlara 400, üçüncülere ise 200 TL’lik hediye kartları verilecek. 
Farklı AVM’lerin birincileri arasından seçilecek birinci ise ailelesinden istediği iki kişiyle birlikte 3 gece 4 günlük Disneyland Paris seyahatine katılarak hayallerini gerçekleştirme şansını yakalayacak. 
 
Türkiye genelinde Adapazarı, Antalya, Aydın, Balçova, Çanakkale, Çerkezköy, Çiğli, Çorlu, Derince, Edirne, Edremit, Keşan, Konya, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı ve Yalova’daki Kipa AVM’lerde düzenlenecek yarışmanın takvimi ise şöyle:  
•         1 - 20 Nisan 2014: Kayıtların alınması
•         19 - 20 Nisan 2014: Yarışma 
•         7 Mayıs 2014: Değerlendirme 
•         12 Mayıs 2014: Kazananların duyurulması
•         12 mayıs sonrası : Ödüllerin AVM müdürleri tarafından takdim edilmesi
•         25 Mayıs 2014: Çiğli’de ödül töreni
•         Haziran - Temmuz: Disneyland Seyahati  
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı