Kipa’dan hem babalara hem çocuklara ödül

Kipa’dan hem babalara hem çocuklara ödül

iPad kazandılar
Kipa’nın Babalar Günü vesilesiyle düzenlediği, çocukların babalarını anlattıkları kompozisyon yarışmasının birincileri ve babaları birer iPad kazandı.
 
Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın Babalar Günü kapsamında yurt genelindeki 21 AVM’sinde düzenlediği “Benim Babam Yılın Babası” temalı kompozisyon yarışması sonuçlandı. 
 
2 bin 476 çocuğun katıldığı yarışmanın sonucunda sadece birinci seçilen ve birer iPad mini ile ödüllendirilen 21 çocuğun değil, birer adet iPad hediye edilen babalarının da yüzleri güldü.
 
1 - 15 Haziran tarihleri arasında Çiğli, Balçova, Kuşadası, Aydın, Salihli, Torbalı, Çanakkale, Adapazarı, Derince, Yalova, Edremit, Edirne, Keşan, Çerkezköy, Çorlu, Kırklareli, Lüleburgaz, Silivri, Antalya, Konya ve Mersin AVM’lerde gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar stantlardaki masalara kayıt yaptırarak, 50 kelimeyle babalarını neden yılın babası olmaya layık gördüklerini anlattı. 
 
BİRBİRİNDEN GÜZEL KOMPOZİSYONLAR
Profesyonel bir jüri, miniklerin babalarına övgüler sıraladıkları birbirinden güzel kompozisyonları değerlendirdi; ardından her AVM’den bir tane olmak üzere, en iyi 21 kompozisyonu belirledi. Kazananların isimleri, 1 Temmuz tarihinde Kipa’nın internet sitesi www.kipaavm.com.tr’den duyuruldu. 
 
Kazananlar:
 
Çiğli: İpek Akyol
Balçova: Nisa Nur Şafak
Adapazarı: Mert Yılmazer
Aydın: Sudem Altankaya
Kuşadası: Ceylin Dinç
Salihli: Pelin Dilman
Torbalı: Ece Bilgin
Konya: E. Reyyan Kılıç
Mersin: Züleyha Güven
Antalya: Ömer Durmaz
Edirne: Yaren Akgül
Edremit: Rüştü Emir Bayraktar
Çorlu: Damla Caferoğlu
Çerkezköy: Ahsen Zivnaz Yolbir
Keşan: Beyaz Ege
Derince: Yağız Taha Özçelik
Yalova: Seçil Altunbaş
Çanakkale: Esra Çiçek
Lüleburgaz: Duru Aybar
Silivri: Sevda Karpuz
Kırklareli: Serra Temel

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı