Kipa müşterileri, Dünya Kupası heyecanını Pele ile yaşayacak

Kipa müşterileri, Dünya Kupası heyecanını Pele ile yaşayacak

Pele ürünleri kazanma şansı
Bu yaz futbolseverler için sıcak geçecek! Kipa, Brezilya'da düzenlenecek 20. Dünya Kupası’nı bekleyen müşterilerine bir heyecan daha yaşatıyor ve efsanevi Brezilyalı futbolcu Pele’nin kendi adını taşıyan markalı ürünlerini kazanma fırsatını sunuyor.
 
Türk futbolseverler, 12 Haziran - 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında 20’ncisi düzenlenecek olan Dünya Kupası’nı heyecanla beklerken, Kipa turnuva öncesinde ev sahibi ülke Brezilya’nın efsane futbolcusu Pele ile işbirliği yapıyor.
 
Kampanyanın ulusal kanallarda yayınlanacak reklam filminde milli forma giydiği her ulusal maçta ortalama bir gol kaydeden ve yaptığı 92 hat-trick ile uluslararası maçlarda imzasını attığı 97 golle dünya rekorunu halen elinde tutan Pele bizzat rol alacak. Futbol kariyeri boyunca 1380 maçta attığı gol ile unutulmazlar arasına giren ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak gösterilen Pele, reklamda hem kampanya hakkında bilgi verecek, hem de Kipa’da bulunan ürünleri anlatacak.
 
PELE MARKALI ÜRÜNLERİ KAZANMA ŞANSI
 
Dünya genelinde milyonlarca futbol tutkununu ekranlara bağlayacak turnuvanın öncesinde başlayacak olan kampanya, Kipa müşterilerine farklı boylardaki Pele markalı toplara, sırt çantalarına ve spor ekipmanlarına indirimli bir şekilde sahip olma imkanını sunacak.
 
Ayrıca Brezilyalı futbol efsanesi tarafından imzalanan özel olarak üretilmiş 10 adet altın futbol top açık arttırmaya çıkarılacak ve elde edilecek kazanç, Kipa ve TEGV’in birlikte yürüttüğü ve çocuklara sağlıklı beslenme ve fiziksel etkinlik alışkanlığı kazandıran ‘İyi Yaşam Projesi’ne bağışlanacak. 
 
CLUBCARD SAHİPLERİ İKİ KAT AVANTAJLI
 
Kampanyanın detaylarıysa şöyle: Kipa müşterilerinin yapacağı her 10 TL’lik alışveriş, onlara 1 kupon hediye kazandırıyor.  20 kuponu biriktirenler diledikleri Pele ürününe yüzde 70’e varan indirimle sahip olabilyor.. Kipa Clubcard sahibi müşteriler ise alışverişlerini bu kart aracılığıyla gerçekleştirdikleri taktirde her 10 TL’lik alışverişlerinde 2 kupon kazanarak, iki kat avantaj sağlayacaklar.
 
Kampanya kapsamında kupon biriktiren müşteriler Pele markalı futbol topları, plaj futbolu topları, mini toplar ve top taşıma çantalarına, 9.90 TL ve 49.90 TL arasında değişen fiyatlar ile sahip olabilecekler.  Kampanya dahilinde, 2 Mayıs – 17 Ağustos tarihleri arasında kupon toplayan müşterilerin ürünlerini teslim alabilecekleri son tarih ise 30 Ağustos 2014.
 
Diğer yandan, 1000 adet özel üretim altın rengi top ile 100 adet sportif amaçlı hız radarı da mağaza içi aktivitelerde ve sosyal medya aktivitelerinde hediye olarak dağıtılacak.
 
Kipa’nın da çatısı altında bulunduğu Tesco’nun Brezilyalı futbolcu ile yaptığı bu kampanya, Türkiye’nin yanı sıra, Tesco’nun bulunduğu tüm ülkelerde de müşterilere sunuluyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı