Konaklama Hediye Ediyor

Konaklama Hediye Ediyor

Viaport Sevgililer Günü Fırsatı
Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Viaport, Sevgililer Günü’ne büyük bir özenle hazırlanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Viaport’a gelecek olan romantik çiftler Alper Demir ve orkestrasıyla unutulmaz aşk şarkılarının keyfini sürebilecekken, dans etmeyi seven çiftler profesyonel dansçılar eşliğinde aşkın dansı tango ve valsin etkileyici ritmine kapılarak unutamayacakları bir Sevgililer Günü deneyimi yaşayacak.
 
SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN ÖZEL SÜSLEMELER
 
Sevgililer Günü için misafirlerine özel hazırlanan Viaport, bu romantik güne birbirinden güzel süslemelerle donatıldı. Göl kenarıyla birlikte tüm sokak ve caddelerin birbirinden romantik kalplerle bezendiği Viaport, Sevgililer Günü’ne hazır.
 
AŞK KÖPRÜSÜ’NDE FOTOĞRAF ÇEK, PAYLAŞ, KAZAN!
 
Geçen yıldan bu yanan sevgililerin ortak fotoğraf çekinme mekanı olan Viaport kalpli köprü de romantik çiftlere Crowne Plaza Asia’da unutulmaz akşam yemeği ve bir gece konaklama fırsatı sunuyor. Viaport’un sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin, sevgilileriyle birlikte kalpli köprü üzerinde çektirdikleri fotoğrafı ‪#‎viaport ve ‪#‎crowneplaza etiketleriyle Instagram'da paylaşmaları gerekiyor.
 
 
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı