‘Koş Meryem Koş’ oyunu tüm hızıyla devam ediyor

‘Koş Meryem Koş’ oyunu tüm hızıyla devam ediyor

iPhone 6, iPad Mini kazanma şansı devam ediyor

Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor’un mobil uygulaması üzerinden takipçilerle buluşan “Koş Meryem Koş” oyununda, Meryem Uzerli’nin kaybolan eşyalarını bulabilmek için on binlerce kişi yarıştı. 15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan oyunda yarışmacıları iPhone 6, iPad Mini ve Elidor hediye sepeti gibi birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

 

Elidor sevgisi kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor’un mobil uygulamasına entegre edilen dijital oyunda on binlerce kişi Meryem Uzerli’nin kaybolan eşyalarını bulabilmek için yarıştı. 15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan ve yoğun ilgi gören “Koş Meryem Koş” oyunu 4 aşamadan oluşuyor. Meryem Uzerli’nin rol aldığı ve seslendirdiği oyunun ilk 3 aşamasında yarışmacılar Meryem Uzerli’nin hazırlanma sürecinde kaybettiği eşyalarını bulmaya çalışırken, etraftaki Elidor Ekspres Bakım Spreyleri yarışmacılara ek süre kazandırıyor. Oyunun son aşamasında ise Elidor Ekspres Bakım Spreylerini bulmayı başaran talihliler iPhone 6, iPad Mini ve Elidor hediye sepeti gibi birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

 

Akıllı telefon veya tabletlerinde Elidor mobil uygulaması bulunan takipçilerin ücretsiz olarak katılabileceği “Koş Meryem Koş” oyunu 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı