Kupa heyecanı kampanyalara yansımadı

Kupa heyecanı kampanyalara yansımadı

Darısı 2018'e:)
2014 Brezilya Dünya Kupası  şampiyonluğu ile sona erdi. 30 gün boyunca muhteşem bir kupa heyecanı yaşadık. Özellikle 2. tur maçları ile hop oturduk hop kalktık.
 
Kimkazandi.com olarak böyle organizasyonların bizi ilgilendiren tarafı etkinlikle ilgili direkt veya dolaylı yoldan yapılan kampanyalar...Özellikle 2002 Dünya Kupası'nda Milli Takımımızın kupaya katılması ile birlikte birçok firma seyahat kampanyaları düzenlemişti. Milli Takımımız ondan sonra sadece 2008 Avrupa Şampiyonası'nda yer alabilmiş, bu kupaya çeşitli markalar ve TFF bir kampanya ile talihli isimleri göndermişti.
 
2014 Dünya Kupası için yapılan kampanyalar sayıca sınırlı kaldı. 2010'da en çarpıcı kampanya, Coca-Cola'nın 90 Türk'ü Güney Afrika'ya gönderdiği yarışma olmuştu.
 
2014 Dünya Kupası için;
 
- Johnson&Johnson'ın Migros'ta yaptığı kampanya 30 Ocak - 26 Şubat tarihleri arasında gerçekleşti ve 6959 katılımlı çekiliş sonucunda bir şanslı isim Dünya Kupası Final maçını yerinde izleme şansı elde etti.
 
- Johnson&Johnson bir kampanya daha düzenledi, bu sefer iş ortağı Watsons oldu. Kampanyaya katılım ise 109'da kaldı.
 
- Hyundai, Dünya Kupası için bir test sürüş kampanyası düzenledi. 21 Şubat - 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen test sürüş kampanyasına katılım 3753 oldu. Talihliler Manaus'ta oynanan bir maçı yerinde seyretme şansı yakaladı.
 
- Kupanın en dikkat çeken kurgudaki kampanyası ise Vestel'in oldu. Bir ara Kimkazandi.com üyelerinin en beğendiği kampanyalar sıralamasında 6. sıraya kadar yükselen kampanyada, Televizyon alan 50 kişi, kupayı kazanan ülkeye 2 kişilik seyahat kazanma şansı yakaladı. Özellikle Avrupa - Latin Amerika seyahat masraf farklarını düşünecek olursak Vestel'in cesur bir kampanya kurguladığını belirtmek gerekir.
 
- Dünya Kupası organizasyonları televizyon satışlarını artırıyor. Bunu fırsat gören Bimeks bir kampanya ile tüketicilerle buluştu. 17 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında Bimeks mağazalarından yapılan her 250 TL ve katları tutarındaki alışveriş bir şans getirdi. Bu kampanyanın çekiliş sonuçları 18 Temmuz tarihinde açıklanacak.
 
- Dünya Kupası'nı da kapsayacak şekilde düzenlenen son kapsamlı çekiliş kampanyası ise Panini'nin...Panini çıkartma albümlerini tamamlayıp istenilen posta adresine gönderenler çekilişe katılıyor. Kampanya 30 Eylül'de sona erecek.
 
Kafes Fırın, Toshiba ve pek çok marka ise kendi facebook veya twitter hesaplarında tahmin ödüllü yarışmalar gerçekleştirdi.
 
Dilediğimiz 2018'de ve öncesinde 2016 Avrupa Şampiyonasında Milli Takımımızın da yer alması ve bu sebeple kampanyaların ciddi şekilde artması...

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı