Lady Gaga konserine biletler n11'den

Lady Gaga konserine biletler n11'den

Instagramcılar...
Tarzı, canlı performansları ve video klipleriyle dünya çapında büyük bir üne sahip olan Lady Gaga’nın İstanbul’da düzenleyeceği konser için n11.com Lady Gaga hayranlarına konser bileti hediye ediyor
Alışverişin uğurlu adresi n11.com, 16 Eylül 2014 Salı günü İstanbul İTU Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Lady Gaga konseri için Instagram ve Facebook hesaplarında iki ayrı yarışma düzenleyerek Lady Gaga hayranına konser bileti hediye ediyor. 
25 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında n11.com’un sitesinde bulunan Lady Gaga Kampanya sayfasından n11.com Instagram hesabına bağlanan ziyaretçiler #gagatarzı hashtagi ile paylaştıkları fotoğraflarla yarışacaklar. n11.com Instagram hesabında 11 gün boyunca sürecek kampanyada her gün fotoğrafları en çok beğeni alan 1 Lady Gaga hayranı belirlenecek ve kampanya sonunda toplam 11 ziyaretçi konser bileti kazanma şansı elde edecek.
5 - 9 Eylül tarihleri arasında ise kampanya Facebook üzerinden devam ediyor. n11.com’un hazırladığı Lady Gaga hakkındaki sorulara doğru cevap veren ziyaretçiler konsere 2 kişilik bilet kazanacak. Facebook’ta düzenlenecek yarışma sonucu 5 gün boyunca, her gün 11 kişiye 2 kişilik bilet hediye edilecek.
Ödülleri arasında beş Grammy ve on üç MTV Video Müzik Ödülü bulunan Billboard'un Yılın Sanatçısı listeleri ile Forbes'un güç ve kazanç sıralamalarında düzenli olarak yer alan Lady Gaga’nın Türkiye’de vereceği konsere bilet kazanma şansı için n11.com Lady Gaga Kampanya sayfalarını ve sosyal medya hesaplarını ziyaret etmek yeterli…
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı