LC Waikiki Çekiliş Talihlileri Ödüllerini Aldı

LC Waikiki Çekiliş Talihlileri Ödüllerini Aldı

LCwaikiki.com dan kazandılar

LCWaikiki.com tarafından 08 Haziran ve 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen, 50 TL ve üzeri online alışverişe 1 adet Nissan Qashqai, 5 adet iPad Air ve 5 adet iPhone 6 kazandıran kampanyanın talihlileri belli oldu.

 

 

LCWaikiki.com’un düzenlediği çekiliş kampanyasının otomobil talihlisi, 2015 model bir Nissan Qashqai kazandı. 19 Ağustos tarihinde Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişin kazananları 25 Ağustos tarihinde ilan edildi. 08 Haziran 2015 ve 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında 80.000’e yakın kişinin katıldığı kampanyanın otomobil talihlisi, Antalya’dan Serkan Orhan oldu. Orhan, otomobilini LC Waikiki E-Ticaret Direktörü Salih Yılmaz’dan teslim aldı.

 

LC Waikiki E-Ticaret Direktörü Salih Yılmaz, www.lcwaikiki.com sitesi üzerinden 50 TL ve üzeri online alışverişe bir Nissan Qashqai, 5 adet iPad Air ve 5 adet i Phone 6 kazandıran kampanya ile ilgili olarak şunları söyledi: “Toplamda 203,413 adet kupon ile yaklaşık 120 bin siparişin gerçekleştiği kampanyaya yoğun katılım oldu.  Bu tür kampanyaları önümüzdeki dönemlerde de yapmayı planlıyoruz. Araba ve diğer hediyelerimizi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyduk. Hediye kazanan müşterilerimizi kutluyor, keyifle, iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.”

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı