LG Beyaz Eşya ile Şef olmaya hazır mısın?

LG Beyaz Eşya ile Şef olmaya hazır mısın?

LG Beyaz Eşya yepyeni bir projeye imza atıyor. Proje kapsamında hazırladıkları tarifleri www.lgmutfak.com adresine yükleyenler arasında yarışmayı kazananlar LG marka muhteşem hediyelerin sahibi olacaklar.

“LG Beyaz Eşya ile Şef Sen Ol” ismiyle düzenlenen yarışmada “Aperatif, Makarna veya Tatlı” kategorilerinden birinde hazırladığı tarifi anlatan 5 dakikalık video ya da fotoğrafları www.lgmutfak.com internet sitesine yükleyenler, yarışmaya katılıp LG marka muhteşem ürünleri kazanma şansı yakalayacaklar.

Konuya ilişkin konuşan LG Electronics Türkiye Beyaz Eşya Bölüm Başkanı Jiyoung Lee “Yarışmamız yemek yapmayı seven herkese açık. Jüri tarafından seçilen finalistler hediye kazanmaktan öte yemek tariflerini de bu yarışma sayesinde duyurma imkanı yakalayacaklar. Ayrıca katılımcılar www.lgmutfak.com sitemizde her bir kategori için hazırlanan tarifleri izleyip ilham alabilirler” dedi.

Yarışmayı kazananlar, LG Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Neo Chef Fırın kazanma şansını yakalayacaklar. Ayrıca her ay yüklenen videolar arasında en eğlenceli seçilen video sahipleri ise, LG LED Projektör ve LG Music Flow P5 Bluetooth hoparlör kazanabilecekler.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

Sigortam.net Yılbaşı Çekilişi

1 ay 177.977 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı