Listesini hazırlayan 100 kişi kazanacak

Listesini hazırlayan 100 kişi kazanacak

Sony kulaklık seni bekliyor

Çiğnenen draje şeker formuyla tüm dünyada ikon haline gelen Mentos, dünyaca ünlü müzik platformu “Spotify” işbirliği ile Türkiye’de yepyeni bir müzik uygulaması sunuyor: Mentos Playlist Ferahlatıcı. 

 

Mentos Playlist Ferahlatıcı uygulaması, tüm müzikseverlere Spotify’da daha önce oluşturdukları çalma listelerini bir tuşa basarak yenileme ve ferahlatma imkanı verirken, 100 kişiye de SONY kulaklık kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik, bu yeni çalma listeleri, kullanıcıların eski listelerindeki benzer tonda parçalarla ve istenilen uzunlukta tamamen kişiye özel hazırlanıyor.

 

26 Mart – 6 Mayıs tarihleri arasında aktif olacak olan bu uygulamaya katılmak için tek yapmanız gereken mentos.com.tr’ye girerek “SPOTIFY’a BAĞLAN” tuşuna tıklamak. Ardından Mentos tarafından hazırlanan size özel ‘ferah’ playlistinizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.  

 

Mentos.com.tr’den Spotify’a bağlanarak ya da Spotify.com’daki Mentos Playlist Ferahlatıcı reklamına tıklayarak katılabileceğiniz bu özel uygulamada, her liste ferahlatma size bir çekiliş hakkı kazandıracak. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı