Little Caesars’tan maç menüsü alanlar UEFA şampiyonlar ligi maçını yerinde izliyor

Little Caesars’tan maç menüsü alanlar UEFA şampiyonlar ligi maçını yerinde izliyor

2016-2017 UEFA Şampiyonlar Ligi Kampanyası

Little Caesars Pizza, Pepsi iş birliğinde futbol tutkunu pizza severleri sevindirecek yeni bir kampanya başlattı.

 

Kampanya kapsamında; 4 Nisan 2016 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Little Caesars Pizza restoranlarından, www.littlecaesars.com.tr, www.yemeksepeti.com.tr veya telefonla tek seferde 1 adet Pepsi’li Maç Menüsü satın alanlar arasından seçilecek 4 kişi, Eylül ayında oynanacak bir UEFA Şampiyonlar Ligi maçına çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalıyor. Üstelik Maç Menüsü satın alanlar, hem bu muhteşem kampanyaya katılma fırsatı yakalıyor hem de 1 pizza fiyatına 2.pizzayı ve yanında da 1 adet litrelik Pepsi’yi ücretsiz alabiliyor.  

 

Pepsili Maç Menüsü satın alanların, kasalarda veya sipariş paketlerinin içerisinde verilecek olan üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi  www.pepsi.com.tr internet sitesindeki ilgili alana gsm no, ad, soyad ve adres bilgileri ile girmeleri gerekiyor. Katılımcılar, her şifre için 1 çekiliş hakkına sahip oluyor. Maç Menüsü; orta boy ya da büyük boy pizzalarda geçerli olup kampanya kapsamında bedava alınacak pizzanın, fiyatı karşılığında alınan büyük boy pizzanın aynısı ya da daha küçük fiyatlı pizza olması gerekiyor.

 

Bilet kazanan isimler, 6 Haziran 2016 günü saat 12.00’de Beşiktaş 25. Noterliği’nde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek. Çekiliş sonucu 08.06.2016 tarihli Akşam Gazetesi’nde ilan edilecek. 

 

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYIN!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı