Magnum Çekiliş Sonuçları 2021

Magnum Çekiliş Sonuçları 2021

Magnum Çekiliş, Magnum Çekiliş Sonuçları, Magnum Çekiliş Sonucu Kazanan Talihliler

Magnum Çekiliş Sonuçları ve kazananların listesi! Magnum Çekiliş Sonucu kazanan asil ve yedek talihliler, Magnum Çekiliş ve Magnum Çekiliş Sonuçları hakkında detaylı bilgiler.. Magnum Çekiliş Sonuçları 2021 tam liste, kazananların başvuru yapması için son günler…
 

Magnum Çekiliş Sonuçları çekilişin yapıldığı gün açıklandı. Magnum Çekiliş Sonucu kazanan asil ve yedek talihliler ise kısa bir süre sonra internet üzerinden ilan edildi. Aşağıda Magnum Porsche kazanan talihlilerin isim listesini bulabilirsiniz. Magnum Çekilişi 13 Ekim’de yapılmış, çekiliş canlı olarak Instagram üzerinden yayınlanmıştı. Magnum Çekiliş Sonucu Kazananlar Kimkazandi.com tarafından tüm Türkiye’ye duyurulmuştu. Asil talihlilerin hediyelerini alabilmeleri için sayılı günler kaldı..

Kazanan talihliler tam liste: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/magnum-2021-cekilis-sonucu

Magnum Çekiliş
Magnum Çekilişine 2021 yılında 15.284.204 katılım gerçekleşti. Magnum Çekilişi için katılımcılar Magnum dondurma çubuklarındaki şifreleri göndererek ürünün çeşidine göre her şifre için 1 veya 2 çekiliş hakkı kazanmışlardı.

Magnum Çekiliş Sonuçları 2021
Magnum Çekiliş Sonuçları açıklandı. Magnum Çekiliş Sonuçları 2021 kazananlar tam liste ve katılım sayısı ilk olarak kimkazandi.com’da açıklandı.

Porsche kazanan asil talihlilerin hediyelerini alabilmeleri için verilen süre dolmak üzere… Kampanya koşullarına göre asil talihliler 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapmak zorundalar. Asillerin hediyelerini almamaları durumunda ise yedek talihliler için başvuru süresi başlıyor ve yedeklerin 15 Kasım 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Talihlilerden kazandıkları şifreli çubukların isteneceğini hatırlatalım..

Yedek talihlilerin şansı var mı?
Evet. Az da olsa yedek talihlilerin şansı var. Geçmiş yıllarda Magnum çekilişinde Lamborghini Gallardo’yu yedek talihli almıştı.

Magnum Çekilişleri – Geçmişten Bugüne
Magnum bugüne kadar hangi hediyeleri verdi, kazananlar hangi şehirden? İşte geçmişten bugüne Magnum hediyelerini içeren blog yazımız: https://www.kimkazandi.com/blog-detay/magnum-cekilisleri-gecmisten-bugune

Magnum Çekilişi 2021
Magnum Porsche Çekilişi 13 Ekim 2021’de, saat 11:00’de halka açık olarak ve noter huzurunda yapıldı. Magnum Çekiliş Sonucu kazananlar ilan edildi. Magnum Çekilişi Instagram hesabı üzerinden canlı olarak yayınlandı. Kazananlar önce internet üzerinden ilan edildi ve bugün gazetede isim listesi yayılandı. Kazanan isimleri yukarıda ve kimkazandi sonuç sayfasında bulabilirsiniz.

Magnum Porsche
Magnum Porsche Çekiliş Sonucu verilen Porsche’lerin değeri ne kadar? Porsche kazananlar ne kadar vergi ödeyecek?
Magnum Porsche Çekilişi ile verilen 2 adet Porsche’nin çekiliş izninin alındığı tarihteki liste fiyatı ve buna bağlı olarak talihlilerin ödeyeceği vergi şöyle;
Porsche Taycan 4S Elektrikli 2020 Model Otomobil-Carmine Kırmızı (1.601.283,41 TL)
Porsche Taycan 4S Elektrikli 2020 Model Otomobil-Metalik Dolomite Gümüş (1.580.783,41 TL)
Magnum Porsche kazanan talihlilerin ödeyeceği veraset intikal vergisi ise her araç için yaklaşık 318 bin lirayı buluyor.

Çekilişte verilen Porsche araçlar neden 2020 model?
Çekilişe başvuru yapıldığı tarihte verilecek hediyeler ve değeri MPİ’ye belirtilmek ve belgelenmek zorunda. Başvuru 2020 yılında yapıldığı için ve ancak mevcut otomobiller üzerinden belge sunulabildiği için araçlar 2020 model.

Magnum Porsche Kazanan talihliler hediyesini satabilir mi?
Evet. Magnum Çekilişinde Porsche kazanan talihliler hediyelerin vergisini ödeyip ruhsat üzerlerine çıktıktan sonra istedikleri an araçları satabilirler.

Magnum Çekilişi katılım koşullarını nerede bulabilirim?
Magnum Çekiliş Katılım Koşullarının tam metnini kimkazandi kampanya sayfasında bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/magnum-cekilisi-2021

Magnum Şifre Girişleri Detaylı Bilgi:
https://www.kimkazandi.com/haber/magnum-sifre-gir-2021

Magnum Çekiliş Sonucu Sorgulama Ekranı Var mı?
Hayır. Kimi gazetelerin yazdığı gibi bir sorgulama ekranı yok. Kazanan kişinin adı soyadı, katıldığı şehir açıklandı. Şifre veya isimle arama yapılabilecek bir sorgu ekranı yok. Lütfen bu haberlere itibar etmeyin.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı