Magnum Çekiliş Sonuçları Açıklandı 2022

Magnum Çekiliş Sonuçları Açıklandı 2022

Magnum Çekiliş Sonucu Kazananların Listesi

Magnum Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Magnum Çekilişi 12 Ekim 2022 tarihinde noter huzurunda yapıldı. Kazanan asil ve yedek talihliler açıklandı. İşte Magnum Maserati Çekilişi ve Magnum Çekiliş Sonuçları hakkında detaylı bilgiler…


Magnum Maserati Çekilişi, 12 Ekim 2022 tarihinde saat 11:00’da noter huzurunda yapıldı. Magnum Çekiliş Sonucu aynı anda noter huzurunda açıklandı. Maserati Ghibli kazanan asil ve yedek talihlileri aşağıda bulabilirsiniz. 

Magnum Çekiliş Sonuçları

Tüm merak edilenler...

Magnum Çekiliş Sonucu Kazanan İsimler:

Asil Talihli: Burak Fidan
Yedek Talihli: Selahattin Acar / İstanbul

Magnum Çekiliş Sonuçları Tam Liste ve Detaylı Bilgi:

Magnum Çekiliş Sonucu kazanan talihlilerin tam listesi, resmi duyurular ve gerekli bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/magnum-2022-cekilis-sonucu

Magnum Çekilişine Kaç Kişi Katıldı?

Magnum Çekilişine bu sene 15.201.686 katılım gerçekleşti. Magnum Çekilişine Magnum dondurma çubuklarındaki şifreleri gönderenler katılım hakkı kazandılar.

Magnum Çekiliş Sonucu Sorgulama Ekranı Var mı?

Hayır. Kimi gazete ve internet sayfalarında yazıldığı gibi bir sorgulama ekranı yok. Kazanan kişinin adı soyadı, katıldığı şehir açıklandı. Şifre veya isimle arama yapılabilecek bir sorgu ekranı yok. Lütfen bu haberlere itibar etmeyin.

Magnum Çekilişi Güncel Bilgiler:

Magnum Çekilişi halka açık olarak ve noter huzurunda 12 Ekim 2022, saat 11:00’de yapıldı ve canlı olarak yayınlandı. Çekiliş hakkında tüm bilgileri aşağıdaki haber sayfasından takip edebilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/haber/magnum-maserati-cekilisi-2022

Magnum Çekiliş Sonucu Açıklandı mı?

Evet. Magnum Çekiliş Sonuçları 15 Ekim 2022 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ilan edildi.

Asil ve Yedek talihliler için gerekli bilgiler;

Maserati Ghibli Hybrid GT 2021 Model otomobil kazanan asil talihlinin hediyesini alabilmesi için 30 Ekim tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor. Asil talihlinin hediyesini almaması durumunda ise yedek talihli için başvuru süresi başlıyor ve yedek talihlinin 14 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor. Talihlilerden kazandıkları şifreli çubukların isteneceğini hatırlatalım. Asil talihlinin 09264984, yedek talihlinin ise 11045571 numaralı şifreli çubukları ibraz etmeleri gerekiyor.

Yedek talihlilerin şansı var mı?
Evet. Az da olsa yedek talihlilerin şansı var. Geçmiş yıllarda Magnum çekilişinde Lamborghini Gallardo’yu yedek talihli almıştı.

Magnum Çekilişi ile verilecek Maserati

Magnum Çekilişi ile bu sene 1 adet Maserati Ghibli Hybrid GT 2021 Model otomobil sahibini buldu. Aracın başvuru sırasındaki değeri 1.984.240 TL, Maserati Ghibli’nin güncel fiyatı ise neredeyse bu tutarın 3 katı. Talihliyi bekleyen ve başvuru sırasındaki değer üzerinden hesaplanacak veraset intikal vergisi ise 395 bin lira.

Çekilişte verilen Maserati Ghibli neden 2021 model?
Çekilişe başvuru yapıldığı tarihte verilecek hediyeler ve değeri MPİ’ye belirtilmek ve belgelenmek zorunda. Başvuru 2021 yılında yapıldığı için ve ancak mevcut otomobiller üzerinden belge sunulabildiği için araçlar 2021 model.
Magnum Çekiliş Sonucu Maserati kazanan talihli hediyesini satabilir mi?
Evet. Magnum Çekilişinde Maserati kazanan talihliler hediyelerin vergisini ödeyip ruhsat üzerlerine çıktıktan sonra istedikleri an satabilirler.

Magnum Çekilişi Katılım Koşulları ve Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi;

Magnum Çekiliş Katılım Koşullarının tam metnini kimkazandi kampanya sayfasında bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/magnum-cekilisi-2022

Magnum Şifre Girişleri Detaylı Bilgi:

Magnum şifre girişi hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
www.kimkazandi.com/haber/magnum-sifre-gir-2022

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı