Magnum Lamborghini veriyor

Magnum Lamborghini veriyor

Magnum'un merakla beklenen 2014 kampanya hediyesi Lamborghini Gallardo

Her sene farklı ve sansasyonel hediyeler ile yılın kampanyası olmaya aday kampanyalar düzenleyen Magnum, bu sene 1 şanslı tüketicisine yine sıradışı bir otomobil hediye ediyor. 

20 Mayıs'ta başlayacak ve 31 Ağustos'ta sona erecek kampanyada Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstık, Magnum Infinity, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Black, MAgnum Pink, Magnum 25. Yıl Özel Seri Ganache & Chili çubuklarından 2'şer, Magnum Mini Bademli, Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Magnum Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Magnum Mini Double, Magnum Mini Infinity, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Pink&Black ve Magnum Mini 25. Yıl Özer Seri Classic-Ganache&Chili-Badem çubuklarından ise 1'er katılım hakkı elde edebileceksiniz. 

Kampanyaya katılmak için tüm operatörlerden 2992'ye kısa mesaj ile göndererek veya kampanya süresince magnum.com.tr den giriş yaparak veya Magnum iPhone uygulamasında ilgili alana giriş yaparak çekilişe katılım yapabileceksiniz.

06.09.2014 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupe 2013 Model Otomobil kazanan talihli 13.09.2014 tarihinde ilan edilecek. 

Magnum Lamborghini Kampanya Koşulları için tıklayın

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı