Magnum Porsche Çekilişi 2021

Magnum Porsche Çekilişi 2021

Magnum Çekiliş

Magnum Porsche Çekilişi için Geri Sayım. Magnum Posche Çekilişi için son katılım 30 Eylül. Magnum Çekilişi 13 Ekim Çarşamba günü yapılacak. Magnum Çekiliş Sonucu ne zaman açıklanacak? Magnum Çekiliş ile 2 adet Porsche Taycan hediye ediyor. Hazzın Hediyesi Porsche Taycan. Magnum Porsche Çekilişi ile ilgili tüm detaylar yazımızda…


Magnum Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Kazanan isimlerin listesini aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/magnum-2021-cekilis-sonucu

Magnum Porsche Çekiliş Kampanyası Hakkında;
Magnum Çekiliş Kampanyası 1 Nisan 2021 tarihinde başladı. Magnum çubuklarındaki şifreleri SMS ile göndeerenler veya internet üzerinden girenler arasında yapılacak çekiliş ile 2 kişi Hazzın Hediyesi Porsche Taycan kazanacak. Çekilişe katılım 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Son güne bırakmadan çubuklardaki şifreleri girmenizi öneriyoruz.

Magnum Çekiliş Kayıt Adres ve SMS Numarası
Magnum Şifre Gönderimi için SMS numarası: 2992. Magnum çubuklarındaki şifreyi ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden gönderebilirlsiniz. SMS gönderim ücretleri; Turkcell (1 TL), Türk Telekom Mobil (1 TL), Vodafone (0,65 TL).

Magnum çubuklarındaki şifreleri internetten ücretsiz girmek için: Magnum Şifre Gir
Internet adresi: magnumicecream.com/tr/magnum-porsche-kampanyasi

Magnum Çekiliş Hediyeleri
Magnum Çekiliş ile 2 adet Porsche Taycan hediye ediyor. Magnum Çekilişi ile hediye edilecek iki Porsche’den biri Kırmızı, diğeri Gümüş rengi ve otomobiller elektrikli… Otomobillerin ikisi de 2020 model. Bunun nedeni MPİ’den iznin 2020 yılında alınmış olması.  Çekilişte hediye edilecek otomobillerden Porsche Taycan 4S (Elektrikli) Carmine Kırmızı renkli olanın tavsiye edilen piyasa değeri 1.601.283,41 TL, Metalik Dolomite Gümüş  rengi olanın tavsiye edilen piyasa değeri iise 1.580.783,41 TL. Çekiliş sonucu kazanan talihlileri ise yaklaşık 320 bin liralık veraset intikal vergisi bekliyor.

Magnum Çekiliş Tarihi:
Magnum Çekilişi 13 Ekim Çarşamba günü noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak.

 Magnum Çekiliş Sonucu Ne Zaman İlan Edilecek?
Magnum Çekiliş Sonucu resmi olarak 16 Ekim 2021 Cumartesi günü Hürriyet Gazetesinde ilan edilecek. Ancak çekiliş sonucu çekilişi takiben internetten duyurulacak. Çekiliş sonucunu her zaman olduğu gibi sizedaha erken duyurmaya çalışacağız.

Magnum Çekiliş Koşulları; yasal duyuru metni için tıklayınız.

Bol Şans..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı