Mammasita.com'a Üye Olan Herkese Lisanslı Çocuk Saatleri Hediye

Mammasita.com'a Üye Olan Herkese Lisanslı Çocuk Saatleri Hediye

Üye Ol Kazan
“İçindeki Çocuğu Keşfet” sloganıyla e-ticaret sektörüne giriş yapan Mammasita, anne baba adayları, ebeveynler, bebekler ve çocuklar için ihtiyaç duyulan her şeyi pratik alışveriş deneyimiyle yaşatıyor.
 
Özel günlere yönelik alternatif hediye ve indirim seçenekleri sunan, mammasita.com bu kez üye olan herkese lisanslı çocuk saatleri hediye ediyor.
 
1 – 31 Mart 2014 tarihleri arasında, geçerli olan kampanya, kargo bedeli karşılığında 3 gün içerisinde adrese teslim ediliyor. Tek üyeliğin geçerli olduğu kampanyada, Spiderman, Tweety, Winx, Bakugan, Ben10 gibi karakterlerin saatleri yer alıyor.
 
Mammasita'da yer alan tüm ürünler, markalara göre değil; anne ve babanın hayatını kolaylaştıracak şekilde, çocukların yaş gruplarına göre kategorilendirilerek sunuluyor. Bu yenilikçi arayüz, ihtiyaç duyulan ürünlere ulaşımı son derece kolaylaştırıyor.
 
Stil ve moda haberleri, öneriler, yeni çıkan ürünler, güzellik ve sağlık konuları ile uzman doktorlardan tavsiyeler, hamilelik süreci bilgiler, Mammasita ile bir tık ötenizde.
 
Mammasita; bebek ve çocuk giyim, sağlık bakım ürünleri, mobilya ve oda eşyaları, oyuncaklar, ev gereçleri ve tekstili, aksesuar, eğitim ve kitaplara uzanan zengin bir ürün seçeneği sunuyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı