Marmara Forum'da NBA 2K14 Oyna-Kazan Final Four'u Milano'da izle

Marmara Forum'da NBA 2K14 Oyna-Kazan Final Four'u Milano'da izle

Milano'ya Gitme Şansı!

NBA 2K14’de kendine güvenenler Marmara Forum’da bir araya geliyor.
Yedi gün sürecek turnuvada rakiplerini geride bırakan bir basketbol tutkunu, bu yıl Milano’da yapılacak Final Four organizasyonunu
yerinde izleme fırsatı yakalıyor.

Marmara Forum, NBA2K14 Basketbol Turnuvası’yla oyun tutkunları ve sporseverleri buluşturmaya hazırlanıyor. 3-9 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek turnuvada hem yarışıp hem keyifli vakit geçirecek basketbol tutkunlarını finalde büyük ödüller bekliyor.

Tek maçlı eleme kuralına göre gerçekleşecek turnuvada her günün sonunda finale kalan iki kişi ve finalistler haricinde en yüksek skoru elde eden dört yarışmacı, 9 Şubat’taki büyük finale katılmaya hak kazanacak.

Üç maç üzerinden oynanacak final karşılaşmasında maçlardan ikisinde galip gelen yarışmacı, turnuvanın şampiyonu ilan edilecek. Turnuvaya katılan tüm yarışmacılar katılım sertifikasının yanı sıra birbirinden güzel hediyelerin de sahibi olacak.

Turnuva şampiyonu, 16-18 Mayıs tarihlerinde İtalya'nın Milano şehrinde düzenlenecek Final Four (Dörtlü Final) organizasyonunu, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün davetlisi olarak izlemeye hak kazanacak. Turnuva ikincisi Aral’dan X-Box Konsol kazanırken, turnuva üçüncüsünün ödülü Aral’dan HomeTech tablet olacak.

 

Turnuvaya katılmak isteyenlerin 1 Şubat’a kadar mf.nba2014turnuva.com adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor.

 

NBA2K14 Basketbol Turnuvası Detayları

Turnuvaya, 14 yaşını doldurmuş (1 Ocak 2000 tarihinden önce doğmuş) kadın ve erkek herkes katılabilir. 18 yaşından ufak katılımcıların, online kayıt sırasında web sitesinden aile izin formunun çıktısını alarak doldurmaları ve velileri tarafından imzalanmış olarak turnuvaya getirmeleri gerekmektedir. Turnuva için son başvuru tarihi 31 Ocak 2014 saat 20.00’ye kadardır. Turnuvaya katılım 768 başvuru ile sınırlıdır. Başvuru sayısının son kayıt tarihinden önce dolması halinde kayıtlar kapanır. Turnuva kesin maç programı 1 Şubat 2014 günü saat 15.00’te turnuvanın web sitesinden açıklanacaktır. Maçlar her gün 12.00 - 19.00 saatleri arasında oynanacaktır.

Turnuvayla ilgili tüm detaylara mf.nba2014turnuva.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

5 ay 6.066.804 ₺ 24 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı