Marmara Forum’da podyum senin

Marmara Forum’da podyum senin

Hediye Çeki Kazanma Şansı
Marmara Forum, İstanbul Shopping Fest’te 7-22 Haziran tarihleri arasında ziyaretçilerine keyifli bir ‘podyum’ deneyimi yaşatıyor.
 
Marmara Forum’dan 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes spotların altında, flaşların karşısında, alkışlar eşliğinde kendini gösterme fırsatı yakalıyor.
 
Marmara Forum, bu yıl 7-29 Haziran tarihleri arasında dördüncüsü gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest kapsamında, ziyaretçilerine özel bir etkinlik hazırladı. 
 
Marmara Forum’a gelerek aynı gün içinde tek seferde 50 TL ve üzere alışveriş yapan herkes, kurulacak arttırılmış gerçeklik (augmented reality) teknolojisiyle podyumda boy gösterme şansı yakalayacak. 
 
Katılımcılara podyumun bir ucunda bulunan dev ekranda kendilerini podyum üzerinde görme imkanı sağlayan arttırılmış gerçeklik teknolojisi, alkış sesleri ve çekilen fotoğraflar sayesinde tam bir podyum deneyimi yaşatacak. 
 
Her katılımcının 3 adet fotoğrafı çekilerek özel efektler eşliğinde estetik bir hale getirilecek. Katılımcılar fotoğraflarına hostesler tarafından verilen ‘Podyumdayım’ kartlardaki numarayla Marmara Forum Facebook sayfasını ziyaret ederek ulaşabilecekler. 
 
Üstelik Marmara Forum yetkililerinden oluşan jürinin belirleyeceği 10 fotoğrafın sahibi, 50’şer TL’lik hediye çeki kazanma şansı yakalayacak.   
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

1 gün 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı