Marshall’dan iPad Mini kampanyası

Marshall’dan iPad Mini kampanyası

Uygulamayı İndir, Çekilişe Katıl
“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden ve “önce gör sonra boya” devrini başlatan Marshall, çığır açan mobil uygulaması  Visualizer için cazip bir kampanya başlattı. Marshall, Visualizer kampanyasında tam 50 adet i-Pad Mini tablet dağıtacak.
 
1-30 Eylül tarihlerinde geçerli olacak kampanya katılmak isteyen herkes, ‘Marshall’ yazıp 6202’ye SMS göndererek i-Pad Mini kazanma şansı elde edecek. Katılımcıların gönderdikleri SMS’e yanıt olarak gelen linki tıklayarak Marshall Visualizer uygulamasını indirmeleri mümkün olacak. Yapılacak çekiliş sonuçlarına göre kazananlar ise 14 Ekim’de duyurulacak.
 
Kazandıran kampanya
 
Çığır açan Marshall Visualizer uygulaması sayesinde kullanıcılar tüm dünyada ilk defa tek bir boya damlası dahi kullanmaksızın, evlerinin duvarlarını mobil cihazları üzerinde renklendirerek odadan odaya geçerken, sonucu gerçek zamanlı olarak görme imkânı sağlıyor. Marshall’ın başlattığı bu kampanyayla tüketiciler, boya ve dekorasyonun yeni ve benzersiz aracı olan Marshall uygulamasını ücretsiz olarak indirirken bir de i-Pad kazanma şansına sahip olacaklar.
 
Çekiliş detayları için tıklayın: 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı