Marshall Visualizer indiren  50 kişi iPad Mini kazandı

Marshall Visualizer indiren 50 kişi iPad Mini kazandı

Katılımcılar kampanyayı da sonuçları da Kimkazandi.com 'dan öğrendi
 
“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayata renk katan Marshall’ın bir damla boya kullanmadan evinin duvarlarını sanal ortamda renklendiren çığır açan mobil uygulaması Marshall Visualizer’ı indiren 50 kişi iPad Mini kazandı. Marshall’ın Eylül ayında düzenlediği kampanyaya Marshall Visualizer’i indirerek katılan 1.742 kişi arasında yapılan çekilişte 50 kişi APPMD531 iPad Mini with Wi-Fi 16GB kazandı. Marshall Visualizer’ın tanıtıldığı haziran ayından bu yana ise 45 bini aşkın kişi uygulamayı indirdi.
 
Çığır açan Marshall Visualizer uygulaması sayesinde kullanıcılar tüm dünyada ilk defa tek bir boya damlası dahi kullanmaksızın, evlerinin duvarlarını mobil cihazları üzerinde renklendirerek odadan odaya geçerken, sonucu gerçek zamanlı olarak görme imkânı sağlıyor. Marshall’ın kampanyasıyla tüketiciler, boya ve dekorasyonun yeni ve benzersiz aracı olan Marshall uygulamasını ücretsiz olarak indirirken bir de i-Pad kazanma şansına sahip oldular.
 
Mobil teknolojide benzersiz bir dekorasyon aracı olan Marshall Visualizer, iTunesAppStore ve Android üzerinden Google Store’dan ücretsiz olarak temin edilebiliyor.
 
Marshall Visualizer Mobil Uygulama Çekiliş Sonuçları için tıklayın:
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı