Maurice Lacroix saat kazanma şansı

Maurice Lacroix saat kazanma şansı

5 şanslı kişi kazanacak

Maurice Lacroix resmi sponsoru olduğu FC Barcelona takımını, bu sezonki olağanüstü performansından dolayı tebrik ediyor.

İspanyol Şampiyonası’nda İspanya Kral Kupası “Copa Del Rey”’i kazanan takımın Şampiyonlar Ligi’ni kazanması oldukça güç bir ihtimal olarak görülüyordu. Fakat şahane bir performansla FC Barcelona, La Liga, Copa Del Rey ve Şampiyonlar Ligi’nin galibi olarak 3’lü bir şampiyonlukla başarısını taçlandırdı. Bu tarihi başarıyla kendini son zamanların en güçlü futbol takımı olarak dünyaya kanıtladı. Heyecanın ve coşkunun dorukta olduğu Şampiyonlar Ligi’nde FC Barcelona takımı, yeneteği, kararlılığı ve yaratıcılığıyla İtalyan takım Juventus’a karşı galibiyet kazandı. Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda 70.000 seyircinin önünde başarısını sergileyen FC Barcelona, tüm stadyuma olağanüstü bir futbol şovu sergileyerek herkesten alkış topladı. Kısaca “MSN” olarak adlandırılan üçlü futbol devi Messi-Suarez-Neymar’ın futbolun en çarpıcı gruplarından biri olmasına bu maçta herkes tanık oldu. Bu başarı hem Maurice Lacorix’nın hem de FC Barcelona’nın ortak yönlerini; Oyuna sıra dışı bakış açıları, muhteşem teknikleri ve her birinin kendi kategorisinde sergilediği yaratıcılığı ortaya koyuyor.

 

TARAFTARIN TEK SAATİ

Şampiyon takım FC Barcelona’ya itafen Maurice Lacroix, taraftarlara kendi tasarladıkları lüks saatle “parayla satın alınamayan” bir deneyim imkanı sunuyor. Oyuncular kendi Maurice Lacroix saatlerini tasarlayarak ve şampiyon olarak yaratıcılıklarını gösterdiler!

Şimdi sıra sizde...

En çok paylaşılan 5 tasarım Maurice Lacroix tarafından tek bir tasarım olarak üretilecek. Siz de FC Barcelona oyuncuları gibi kendinize özel Maurice Lacroix saatinizi www.uniquefanswatch.com üzerinden tasarlayın, saat kazanan 5 şanslı kişiden biri siz olun! Maurice Lacroix’nın uluslar arası platformda düzenlediği bu yarışmayı kaçırmayın…

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı