Maylo Şifre Gir

Maylo Şifre Gir

Maylo Kazandıran Rulolar Şifre Girişi

Maylo Çekilişi Şifre Girişi.. Maylo Kazandıran Rulolar Çekilişi için Şifre Girişi ve gerekli bilgiler..

Maylo Şifre Girişlerini ücretsiz olarak kampanya web sitesinden girebilirsiniz. Şifre girişi için aşağıdaki linki kullanabilir veya maylokazandiranrulolar.com.tr adresine gidebilirsiniz. Kampanya sayfasındaki ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Kampanya boyunca gireceğiniz her şifre için 1 çekiliş hakkı veriliyor. 

Maylo Kazandıran Rulolar Çekilişi Şifre Girişi için:

Ücretsiz Maylo kampanya sayfasına gidin..

Maylo Şifreleri kampanyalı ürün ambalajlarının içinde yer alıyor. Çekilişe katılmak için aldığınız ürünün üzerinde kampanya görseli olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. 

Önemli Notlar: Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecek. Şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş katılım hakkı verilmeyecek. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Şifreli paketleri hediye kazanmanız durumunda ibraz etmeniz gerekeceğinden ambalajları saklamayı unutmayın.

Maylo Kazandıran Rulolar Çekilişi hakkında detaylı bilgiyi, katılım koşulları, verilecek hediyeler ve talihlilerin ödeyeceği vergileri, asil ve yedeklerin başvuru tarihleri ve tüm merak edilenleri Maylo Çekiliş Sayfamızda bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/kampanya/maylo-cekilisi-2023

Maylo çekiliş sonuçları açıklandığı anda kazananların tam listesini Maylo çekiliş sonuçları sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/maylo-2023-cekilis-sonucu

Bol Şans...

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı