Media Markt ve Canon ile #objektifimdenyaz kareleri

Media Markt ve Canon ile #objektifimdenyaz kareleri

Instagram'da kazanma şansı

 

Media Markt, Dünya Fotoğrafçılık Günü’ne özel Canon ile birlikte Instagram’da yeni bir proje başlattı. Projeye göre en güzel yaz fotoğraflarını 23 Ağustos 2015’e kadar #objektifimdenyaz hashtag’i ile Instagram hesabından paylaşanlar arasında yapılacak seçimle belirlenen 60 fotoğraf, tüm Media Markt mağazalarında sergilenecek. Sergilenmeye hak kazanan fotoğraf sahiplerine ise Media Markt ve Canon’dan Tripot hediye edilecek.  

Media Markt’ın “Anı’ı yakalamanın değerini bilen fotoğraf severlerin günü”ne dikkat çekmek ve bu günü sahiplenmek üzere Canon ile birlikte hayata geçirdiği Instagram projesi başladı. 23 Ağustos’a kadar devam edecek projede yaz temalı fotoğraflarını Instagram’dan Media Markt ve Canon hesaplarını etiketleyerek paylaşanlar arasından yapılacak seçimle belirlenecek eserler, Media Markt’ın tüm mağazalarında sergilenecek. Özel bir alana yerleştirilen panolarda ziyaretçilerle buluşacak olan 60 fotoğrafın sahibi ise tripot ile ödüllendirilecek.

Katılımcılar, #objektifimdenyaz hashtag’ini kullanarak Instagram’da paylaşımda bulunabilirken, projeye birden fazla fotoğraf ile destek verebilecekler. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı