MetLife’ın Nissan Qashqai Talihlisi Belli Oldu

MetLife’ın Nissan Qashqai Talihlisi Belli Oldu

Darısı başına ;)
Türkiye’nin başarılı emeklilik ve sigorta şirketlerinden MetLife’ın, Bireysel Emeklilik Sistemi’ni (BES) teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdiği çekiliş kampanyasının büyük ödülünün talihlisi belli oldu.
 
 
MetLife’ın 1 Kasım 2014 – 30 Ocak 2015 tarihleri arasında bireysel emeklilik sözleşmesine 200 TL ve üzeri katkı payı yatıran tüm müşterileri arasında düzenlediği çekiliş kampanyasında büyük ödül olan Nissan Qashqai’yi kazanan talihli belli oldu. Büyük ödülü birikimlerini DenizBank aracılığıyla MetLife’ta değerlendirmeyi tercih ederek Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılan Ufuk Şentürk  kazandı.
 
 
Şentürk, 17 Nisan Cuma günü MetLife Genel Müdürlük binasında gerçekleşen törende ödülü Nissan Qashqai’yi teslim aldı.
“Bireysel emeklilik sistemine katılımı artırmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak için kampanyalarımıza devam edeceğiz”
 
 
Kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü belirten MetLife Genel Müdürü Deniz Yurtseven:  “MetLife olarak ülkemizde tasarruf bilincini geliştiren ve daha rahat bir emekliliğin öncelikli fırsatlarından olan BES’in gelişimine bu vesile ile katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bireysel emeklilik sistemine katılımı artırmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamak için sürpriz kampanyalarımızı müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, talihlimiz Sayın Şentürk’ü de  de bu vesile ile tebrik ediyorum” dedi.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı