Metro, 5 müşterisine  2014 model Volkswagen Caddy hediye etti

Metro, 5 müşterisine 2014 model Volkswagen Caddy hediye etti

Araçlarını teslim aldılar
Metro Toptancı Market, geride bıraktığı 50 yılın mutluluğunu Türkiye’de  iş ortaklarıyla paylaştı. Düzenlenen 50. Yıl Milli Piyango Çekilişi sonucunda 5 şanslı Metro müşterisi, 2014 model Volkswagen Caddy sahibi oldu. 
 
Geçtiğimiz yıl dünyada 50. yılını kutlayan Metro Toptancı Market, profesyonel iş ortaklarının hayatlarını kolaylaştırmak için gerçekleştirdiği kampanyalara, 50. Yıl Milli Piyango Çekilişi ile bir yenisini daha ekledi. Metro, düzenlenen çekiliş sonucunda 5 müşterisine 2014 model Volkswagen Caddy ticari araç hediye etti.
 
Kendini ‘profesyonellerin güçlü iş ortağı’ olarak tanımlayan Metro’nun hediye ettiği ticari araçların teslimi, 28 Ocak Çarşamba günü Metro Güneşli mağazasında düzenlenen törenle gerçekleşti.
 
Çekiliş sonunda ticari araç kazanan müşteriler Emre Yirmibeş (Safran Büfe Market), Alaaddin Şen (Bağdatlı Gıda), Okan Mengücek (Havana Disco&Bar), Zülküf Kalkan (My Shops) ve Süleyman Demirok’a (Demiroklar Börek ve Pide Salonu) ticari araçlarının anahtarı, Metro Toptancı Market Gıda ve Gıda Dışı Satın Alma Direktörü Thomas Rudelt tarafından takdim edildi. 
 
Rudelt: “Müşterilerimizle birlikte kazanıyoruz”
Thomas Rudelt, törende yaptığı konuşmada, profesyonel müşterilerine her zaman destek verdiklerini ve bu desteği sürdüreceklerini vurguladı. Rudelt, “Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüccarlar, esnaflar ve iş insanları, Metro Toptancı Market ile çalışıyor. 1 milyonun üzerinde müşterimiz var; kendilerine binlerce gıda ve gıda dışı ürünü ‘fiyat-kalite-performans’ ilişkisini gözeterek sunuyoruz. Kazan-kazan ilişkisine önem veren bir şirketiz. Müşterilerimizle birlikte kazanıyoruz. Onlara ilham vermeyi ve çalışma hayatlarında kendilerini desteklemeyi çok önemli buluyoruz” diye konuştu. 
Rudelt, şanslı Metro müşterilerine araçlarını iyi günlerde kullanmaları dileğinde bulundu. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı